Ayça Ayşin Turan Hangi Projeyle Görüşüyor?

Ayça Ayşin Turan Hangi Projeyle Görüşüyor?
Dizilerin ve filmlerin aranılan ünlü ve güzel oyuncularından Ayça Ayşin Turan yeniden setlere ve ekranlara dönüyor. Oyuncu hangi projeyle görüşüyor?

Son dönemin en başarılı oyuncuları arasında yer alan ve yer aldığı dizilerde canlandırdığı karakterlerle adından sıkça söz ettiren sektörün ünlü ve başarılı oyuncularından Ayça Ayşin Turan’ın son zamanlarda hangi projeyle ekranlara döneceği büyük merak konusuydu. Rol aldığı son projeden günümüze kadar pek çok yapım şirketinden teklifler alan ancak belli bir süre dinlenmek ve en doğru projeyle ekranlara dönmek isteyen oyuncuya son olarak Mednova’dan teklif geldi. Yapım şirketi Mednova son zamanların en başarılı oyuncularından olan Ayça Ayşin Turan’a hazırlıklarına başladığı yeni dizisi Sosyete Doktoru için teklif götürdü. Yabancı bir dizi olan Royal Pains’ten uyarlanacak olan ve Kanal D ekranlarında yaz aylarında seyirciyle buluşması beklenen yeni dizi Sosyete Doktoru için görüşmelerin başladığı güzel oyuncunun henüz karar vermediği ancak projeye sıcak baktığı öğrenildi.

Kaan Yıldırım & Ayça Ayşin Turan

Öbür taraftan Kanal D için hazırlıkları süre ve şu sıralar cast çalışmaları devam eden yeni dizilerden Sosyete Polisi için yapım şirketi Mednova Ayça Ayşin Turan dışında ünlü bir isme daha teklif götürdü. Sektörün başarılı isimlerinden biri olan ve daha önce de bir doktor dizisinde rol alan Kaan Yıldırım’la da görüşmelerin başladığı öğrenildi. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve yaz sezonunda ekrana gelmesi beklenen yeni dizi Sosyete Doktoru’nun hazırlık çalışmalarında cast görüşmelerine yoğunlaşıldığı öğrenildi. İki ünlü isimden haber bekleyen Mednova ayrıca dizinin yan castı içinde belirlenen isimlerle görüşmelere başladı. Seyircinin de heyecanla beklediği yapımın orijinal dizisi Royal Pains yayınlandığı Amerika’da oldukça sevilen bir yapım olarak dikkatleri çekiyor.

Sosyete Doktoru Konusu

Mednova tarafından hazırlıkları sürdürülen ve başrolünde Kaan Yıldırım ile Ayça Ayşin Turan’ın oynayacağı düşünülen Sosyete Doktoru’nun kadro görüşmeleri devam ediyor. Merakla beklenen dizi bir doktorun hikayesini anlatıyor. Yönetmen koltuğunda Başak Soysal’ın yer alacağı dizide başarılı ve yardımsever bir acil servis doktorunun yaşadıkları anlatılıyor. Zengin hastası yerine bir sokak çocuğunu tedavi eden doktorun başı zengin hastası ölünce dede girer. Doktor hastaneden kovulur ve başka bir iş aramaya başlar ancak bulamayınca kendisi başka bir şehre yerleşir. Gittiği bir partide ise acil durum gerektiren bir olaya müdahale etmesiyle tüm hayatı değişir.

18-05-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar