Kırmızı Kamyon Oyuncu Kadrosu Açıklandı

Kırmızı Kamyon Oyuncu Kadrosu Açıklandı
Show TV'nin yeni dizisi Kırmızı Kamyon'un oyuncu kadrosu ve dizi afişi yayınladı. Dizinin kadrosunda birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Yakın zamanda çekimlerine başlanan Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncu kadrosu ve afiş görseli yayınlandı. Show TV’nin yeni dizisi Kırmızı Kamyon dizisi, itfaiyecilerin yaşadığı zorlukları ve onların hayatlarını konu alacak. Dizinin ismi ilk başlarda ‘Alevlerin Ardında’ olması planlanırken Kırmızı Kamyon olarak değiştirilmişti. Dizi, şuana kadar bu konsept ile çekilmiş tek proje olma özelliğini taşıyorken aynı zamanda kadrosunda birbirinden değerli isimler yer alıyor.

 

Kırmızı Kamyon Oyuncu Kadrosu

    Oyuncu kadrosunda birbirinden farklı isimler yer alıyorken aynı zaman da bayağı dolu bir kadro ile karşımızı çıktılar. Peki ya kadroda kimler var? 10. Ev’in yapımcılığı üstlendiği Kırmızı Kamyon Dizisinde; Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Timur Ölkebaş, Deniz Hamzaoğlu, Burak Berkay Akgül, Melisa Akman, Süreyya Kilimci, Onur Yar, Feriha Eyüboğlu, Tuğçe Karabayır, Aslı Orcan, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Efekan Can, Gürberk Polat ve Hasibe Özgür yer alıyor. Birbirinden değerli isimlerin yer aldığı kadro bu şekilde. Dizide bu kadar çok kişinin bulunması, geniş ve derin bir hikâyeye sahip olacağını gösteriyor. ‘Kırmızı Kamyon’un senaristleri Meriç Demiray ve Ezgi Özcan. Yönetmen koltuğunda ise Osman Kaya yer alıyor.

Kırmızı Kamyon Dizisi Konusu

     Her geçen gün, yeni çıkacak ‘Kırmızı Kamyon’ dizisi ile ilgili gelişmeler elimize geçmeye ediyor. Bu sayede sizlere dizi hakkında en güncel haberleri sunabiliyoruz. Oyuncu kadrosunun açıklanmasının ardından da dizinin konusu ile ilgili gelişmelerde gelmeye devam ediyor. Peki ya ‘Kırmızı Kamyon’ dizisinin konusu ne? Yukarıda dizinin konusu ile ilgili küçük bir bilgi vermiştik. Şimdi ise biraz daha detaya inelim. Kırmızı Kamyon dizisi, itfaiyecilerin hayatları pahasına ölümü göze alıp, yaptıkları fedakârlıkları, yaşantılarını, mesleğin getirdiği zorlukları ve bu bundan kaynaklı olan psikolojik problemlerini anlatacak. Dizinin, aksiyon ve aşk konularından ziyade daha çok dram ağırlıklı olacağı bekleniyor. Daha önceden bu konsept ile çekilmiş ilk dizi olma özelliğini taşıyan ‘Kımızı Kamyon’ dizisi, iyi bir oyuncu performansı ve kaliteli bir hikâye ile çıkması bekleniyor. Zira bu durum ilk defa yeni bir konsept ile ekran başına gelecek olan dizi için çok önemli. Yabancı olduğumuz bir dizi konseptine adapte olabilmemiz için bizleri tatmin edebilmeleri gerekli diye düşünüyorum.

08-01-2021
Yazar Hakkında
Hamdi Çiçek

Hamdi Çiçek

22 yaşında ve üniversite mezunuyum. Dizi ve film izlemeyi ayrıca müzik dinlemeyi seviyorum, favori kitap yazarım J.R.R. Tolkien. Yaklaşık 2 - .. devamı.. mail
Yorumlar