Kısmet dizisi ilk fragmanı yayınlandı

Kısmet dizisi ilk fragmanı yayınlandı
Mahallenin güzeli ve Doğan’ın 5 yaşından beri tanıdığı ve nasıl oldu da birbirlerine kavuşamamalarına mahallelinin hayret ettiği Melike başroldeki diğer bir isim.

Kısmet dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Kısmet dizisinin oyuncu kadrosunda hangi isimler var? Dizinin yapımı ve yapımcılığı kimlere ait? Dizi ne zaman yayınlanacak? Dizinin konusu nelerden bahsediyor? Kısmet dizisi ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar ...

Kısmet dizisi ilk fragmanı yayınlandı

Yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp ve Fatih Aksoy’un beraber üstlendikleri Fox TV’nin yeni yaz dizisi Kısmet’in ilk tanıtım videosu yayınlandı. İzleyiciyi zaman zaman duygulandıracak zaman zaman da eğlendirecek olan Kısmet dizisi ilk tanıtım filmiyle yaz sezonuna damga vurmaya hazırlanıyor.

Avukat Doğan ve komşu kızı Melike’nin hikayesi

Güçlü ve eğlenceli oyuncu kadrosuyla göz dolduran dizinin başrolünde vine videolarıyla beyaz perdeye merhaba diyen ve başarılı ve istikrarlı performansını devam ettiren Cem Garipoğlu’nun hayat verdiği mahallenin yakışıklısı ve herkeslerin gıpta ettiği Avukat Doğan var. Ayrıca mahallenin güzeli ve Doğan’ın 5 yaşından beri tanıdığı ve nasıl oldu da birbirlerine kavuşamamalarına bütün mahallelinin hayret ettiği ve Özge Özacar’ın can verdiği Melike başroldeki diğer bir isim.

Kısmet Apartmanındakilerin de hikayesi izleyiciyle buluşacak

Kısmet Apartmanında başlayan Avukat Doğan’ın aşkı aileler arası statü farklılıkları ve her ikisinin de kendine özgü karakterleri sebebiyle bir türlü sonuca ulaşmaz. Kısmet dizisinde Melike ve komşusu Doğan’ın birbirlerine kavuşup kavuşmayacakları öyküsüyle beraber Kısmet Apartmanı sakinlerinin de hikayeleri ekranlara yansıyacak.

Kısmet dizi oyuncuları

Senaryosunu Yusuf Reha Alp ile Mahinur Ergin’in beraber kaleme aldıkları dizinin yönetmeni Semih Bağcı. Bu yaz sezonuna damga vurmaya hazırlanan Kısmet dizisi oyuncu kadrosunda ; “Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Cenan Adıgüzel, Lale Mansur, Arif Pişkin, Serdar Orçin, Kerem Kupacı, Erdal Küçükkömürcü, Zeynep Kankonde, Yeliz Şar, Ece Yaşar, Değer Soysal Alp, Neşe Baykent, Serhan Ernak, Sezer Koç, Göktuğ Yıldırım, Deniz Gürkan, Gökçe Şen, Nebi Tolga Yılmaz ve Naz Öngen” gibi çok önemli isimler bulunuyor.

Tanıtım video içeriğinde neler var?

Tanıtım filminde motoruyla son sürat trafikte ilerleyen Melike ve gelini koluna takan Doğan’ın düğününden kesitler gözleniyor. Tam nikah masasına oturacakları esnada Melike çiftin karşısına motosikletiyle dikilir. Bütün yaşadıkları gözlerinin önünden film şeridi gibi gözlerinden geçerken Doğan sorar;”Ne istiyorsun benden Melike?”

05-06-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar