Kıvanç Tatlıtuğ’dan Yeni Çalışma Şartları

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Yeni Çalışma Şartları
Şu sıralar Aile dizisi ile Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşan başarılı oyuncu dizinin yapım şirketi ile yeni şartları konuştu.

Sinema ve dizi sektörünün en başarılı isimleri arasında yer alan ve bugüne kadar rol aldığı projelerdeki başarısıyla adından haklı olarak söz ettiren ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ geçtiğimiz sezon başlayan ve Show Tv ekranlarında yayınlanan Aile dizisinin başrolünde yer alıyor. Uzun bir süre ara verdiği televizyon dizilerine Aile ile geri dönen ünlü oyuncu aynı zamanda internet yayın platformları için de dizi çekiyor. Sinema filmlerinin de aranılan oyuncularından olan Kıvanç Tatlıtuğ yeni yayın döneminde de yine Aile dizisi ile ekrana gelecek. Show Tv ekranlarında yayınlanan ve Salı akşamları seyirciyle buluşan dizinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’a ünlü ve güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın eşlik ettiği film Ay Yapım tarafından hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezonun başarılı yapımları arasına adını yazdıran dizinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ yapım şirketi ile yeniden masaya oturarak çalışma şartlarında düzenlemeler talep etti.

Çalışma Süresinde Düzenleme

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve Show Tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Aile dizisi geçtiğimiz sezonun başarılı yapımları arasında yer aldı. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizi aldığı reytinglerle kanalın ve günün en çok seyredilen yapımları arasında yer almayı başardı. Dizinin yeni yayın döneminde de devam edeceği daha önce açıklanmıştı. Dizide rol alan başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ yapım şirketi Ay Yapım ile yeniden masaya oturarak çalışma şartlarında düzenlemeler talep etti. Ünlü oyuncu dizilerin aşırı uzun olması dolayısıyla çalışma sürelerinin uzunluğundan şikayetçi oldu ve bu sürelerin kısaltılmasını talep etti. Oyuncu ailesine daha çok zaman ayırabilmek için yapım şirketinden günlük maksimum 8 saatlik çalışma süresi talep etti. Bu durum zaman zaman oyuncular tarafından talep ediliyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un bu talebinin yerine getirilip getirilemeyeceğini ise zaman gösterecek.

Kıvanç Tatlıtuğ Yapımları Neler?

Dizi ve sinema filmlerinin aranılan ve başarılı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ bugüne kadar pek çok üst düzey yapımda rol aldı. Gösterdiği performansla adından sıkça söz ettiren ve yapımcıların göz bebeği oyunculardan olan Kıvanç Tatlıtuğ bugüne kadar

-          Amerikalılar Karadeniz’de 2

-          Oyuncak Hikayesi 3

-          Kelebeğin Rüyası

-          Hadi Be Oğlum

-          Organize İşler 2: Sazan Sarmalı

-          Gümüş

-          Acemi Cadı

-          Menekşe ile Halil

-          Aşk- Memnu

-          Ezel

-          Kuzey Güney

-          Kurt Seyit ve Şura

-          Cesur ve Güzel

-          Çarpışma

-          İnto the Night

-          Yakamoz S – 245

-          Aşıklar Bayramı ve

-          Boğa Boğa yer almaktadır.

26-07-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar