Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Filmindeki Partneri Belli Oldu

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Filmindeki Partneri Belli Oldu
Onur Saylak’ın yöneteceği, Hakan Günday’ın kaleme alacağı ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer alacağı filmin kadın başrolü belli oldu.

Geçtiğimiz gün sinema dünyasına bomba gibi düşen Kıvanç Tatlıtuğ haberinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Onur Saylak’ın Netflix için çekeceği ve Hakan Günday’ın kaleme alacağı yeni film için ünlü isim Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaşılmıştı. Bu haber gündeme bomba gibi düşerken adı henüz bilinmeyen film için cast çalışmaları da resmen başlamıştı. Ay Yapım tarafından hazırlanacak filmin çekimlerinin Asos’ta olacağı öğrenilirken Kıvanç Tatlıtuğ’a bu projede hangi ismin eşlik edeceği de konuşulmaya ve merak edilmeye başlanmıştı. Aradan çok zaman geçmeden bu isim belli oldu. Onur Saylak’ın çekeceği ve Ay yapım imzalı adı henüz netleşmeyen ve başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ’un rol alacağı filmde ünlü oyuncuya son olarak Son Yaz adlı yapımda rol alan genç ve güzel oyuncu Funda Eryiğit’in eşlik edeceği öğrenildi.

Kıvanç Tatlıtuğ & Funda Eryiğit

Ay yapım tarafından Netflix için hazırlanan ve usta yönetmen Onur Saylak’ın yönetmen koltuğunda oturacağı ve Hakan Günday’ın yazacağı film için cast çalışmaları başlarken peş peşe bomba isimlerle anlaşma haberleri gelmeye devam ediyor. Başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ’un yer alacağı film için kadın başrol olarak Kıvanç Tatlıtuğ’a ünlü ve güzel oyuncu Funda Eryiğit’in eşlik edeceği öğrenildi. Başarılı ve güzel oyuncu özellikle tiyatro oyunlarındaki başarısıyla göz dolduruyor ve son olarak da Son Yaz dizisinde oldukça başarılı bir performans ortaya koyduğu biliniyor. Film için çalışmalar halen devam ediyor. Filmin castının tamamlanmasının ardından Asos’ta sete çıkarak çekimlere başlaması bekleniyor.

Funda Eryiğit Kimdir?

Son olarak Son Yaz adlı dizide rol alan ve şimdilerde Kıvanç Tatlıtuğ ile aynı seti paylaşacak Funda Eryiğit 1984 yılında Hollanda’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Daha sonra tiyatro oyunlarında yer aşmaya başlayan güzel oyuncu pek çok dizide ve sinema filminde de rol almıştır. Bunlar arasında, Son Yaz, Cam Kırıkları, Mehmed: Bir Cihan Padişahı, Poyraz Karayel, Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz, Eksik, Limonata, Karadayı, Eski Hikaye, Uçurum, İstanbul’un altınları, İş Arıyoruz ve Canım Ailem bulunmaktadır.

13-02-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar