Kızılcık Şerbeti'nden hangi ünlü oyuncular ayrılıyor?

Kızılcık Şerbeti'nden hangi ünlü oyuncular ayrılıyor?
İzlenme oranları ile bu sezon oldukça başarılı bir performans ortaya koyan Kızılcık Şerbeti dizisinden iki oyuncu daha ayrılıyor. Dizinin yeni bölümlerinde neler oluyor?

7 Haziran’da final yapması planlana Kızılcık Şerbeti dizisinden Kayra Şenocak ve Gizem Yanık veda ediyor. İzleyicilerin ilgisini çeken ve beğenilen iki oyuncu 55. Bölümde ekranlara veda ediyor. Settar Tanrıöğen’den sonra iki ünlü ismin daha diziden ayrılması diziyi nasıl etkileyecek?

Kızılcık Şerbeti’nde sürpriz ayrılıklar

Cuma akşamlarının iddialı dizisi Kızılcık Şerbeti’nden iki oyuncu birden ayrılıyor. En son beyin kanaması geçiren Abdullah Ünal karakterine hayat veren Settar Tanrıöğen diziden ayrılmış ve yerine Ahmet Mümtaz Taylan geçmişti. Başrollerinde Evrim Alasya , Müjde Uzman, Doğukan Güngör ve Sibel Taşçıoğlu gibi isimlerin yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisine Kayra Şenocak ve Gizem Yanık veda ediyor. Eruğrul karakterine hayat veren Kayra Şenocak ve kızı Mihri karakterini canlandıran Gizem Yanık bu haftaki bölüm ile diziden ayrılıyorlar. Aslında daha önce diziye veda edecek olan iki karakter seyircinin çok sevmesi ve ilgi duyması nedeniyle 55. Bölüme kadar dizide kaldıkları belirtildi.

Dizi Haziran ayında final yapacak

Ünlü gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Kızılcık Şerbeti dizisi 7 Haziran tarihinde final yapacak. İlk olarak 28 Ekim 2022 tarihinde ekranlara merhaba diyen dizinin yönetmen koltuğunda Ketche lakabı ile bilinen ünlü yönetmen Hakan Kırvavaç oturuyor. Müslüm filmi ile dikkatleri üzerine çeken Kırvavaç dizinin ilk bölümünden bu yana yönetmen olarak devam ediyor. Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç (Ömer Ünal), Sıla Türkoğlu (Doğa Korkmaz), Müjde Uzman (Alev Arslan), Ceren Yalazoğlu Karakoç (Nursema Ünal), Aliye Uzunyatağan (Sönmez Arslan), Feyza Civelek (Nilay Ünal), Ebru Destan (Helin), Bahtiyar Memili (Zülkar), Sema Öztürk (Azra) gibi pek çok isim yer alıyor.

Alev’in hamileliği ortalığı karıştırır

Çekimi İstanbul’un değişik semtlerinde devam eden dizinin yapımcısı Faruk Turgut. Gold Film imzalı Kızılcık Şerbeti’nin reyting oranları geçen yıla göre daha iyi. Önceki sezon Yalı Çapkını dizisinin gölgesinde kalan Kızılcık Şerbeti bu yıl zirveyi kimselere kaptırmaya niyetli görünmüyor. Dizinin son bölümünde Alev’in hamile olduğunu öğrenen Abdullah hemen onun yanına gider. Alev bebeğini doğurmaya kararlıdır. Abdullah ne kadar ısrar etse de Alev’i ikna edemez. Hatta Sönmez’den bile yardım istese de olumlu cevap alamaz. Bu duruma çocukları çok büyük tepki gösterirler. Fatih de bir fırsatını bulur ve Görkem ile buluşarak eğlenceli bir gün geçirir. Yeni bölüm 15 Mart Cuma günü Show TV ekranlarında.

13-03-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar