Kızılcık Şerbeti'ne Süperstar Konuk

Kızılcık Şerbeti'ne Süperstar Konuk
Türk Pop Müziği'nin yaşayan efsanesi Süperstar Ajda Pekkan Kızılcık Şerbeti'ne konuk oluyor. Şarkıları ile sevenlerine ziyafet çekecek olan süperstar şimdiden heyecan uyandırdı.

Kızılcık Şerbeti ekibinden izleyicilere yılbaşı sürprizi. Ülkemizin en güçlü seslerinden Süperstar Ajda Pekkan Kızılcık Şerbeti dizisine konuk oluyor. Konuk olmakla yetinmeyen usta sanatçı dizide sahne alıyor ve sevilen eserlerini seslendiriyor..

Kızılcık Şerbetine süperstar konuk

Cuma akşamlarına damga vuran Kızılcık Şerbeti’nin bu hafta ağır bir misafiri var. Reytingleri ile geçen seneyi gölgede bırakan Kızılcık Şerbeti dizisine Süperstar Ajda Pekkan konuk oluyor. Merakla beklenen yeni bölümde Rüzgar’ın görev yaptığı televizyon kanalının coşkulu yeni yıl kutlaması diziye damgasını vuracak. Türk Müziğinin efsanesi Süperstar Ajda Pekkan’ın sahne aldığı gecede Rüzgar’ın daveti ile Pembe ile ailesi de katılıyor. Kıvılcım’ın Ertuğrul ile katılacağı davete Ömer’inde gelmesi ile yaşanacak olaylar bu akşam yayınlanacak bölümle ortaya çıkıyor. 

Cuma akşamı 20.00’de Show TV’de

Yönetmen koltuğunda Ketche lakabı ile tanınan ünlü yönetmen Hakan Kırvavaç’ın oturduğu dizinin senaryosunu Melis Civelek kaleme alıyor. Başrollerinde Evrim Alaysa, Barış Kılıç, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu ve Doğukan Güngör’ün yer aldığı dizi her hafta olduğu gibi bu hafta da kendi gününde ve saatinde Cuma günü saat 20.00’de Show TV ekranlarında izleyicisi ile bir araya gelecek. 

Kızıl Goncalar, Kızılcık Şerbeti’nin izinde

Geçen sezon RTÜK ile ilgili çok önemli olaylar yaşayan Kızılcık Şerbeti’nin başına şu ana kadar böyle bir olayın gelmemesi ekibi mutlu ediyor. Zira pencereden itilerek yere düşen gelin sahnesi ile rtük tarafından kadına şiddet gerekçesi ile en üst sınırdan ceza verilmiş ayrıca 5 hafta durdurma cezası ile dizi karşı karşıya kalmıştı. Bu senede Kızılcık Şerbeti’nden ilham aldığı iddia edilen Kızıl Goncalar dizisi de halktan gelen yoğun şikayetler sonucunda ceza aldı ve çekim yerleri iptal oldu. Geri adım atmaya niyeti olmayan Kızıl Goncalar dizisi de Kızılcık Şerbeti gibi sonuna kadar mücadele etme kararlılığında.

Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını’nı geride bıraktı

Önceki yıl reytinglerde Yalı Çapkını dizisinin gerisinde yer alan Kızılcık Şerbeti hem öne geçti hem de arayı artırmaya başladı. Bu haftaki sürprizi ile seyircilerin gönlünü çalmaya çalışan dizide Kayra Şenocak, Ceren Yalazoğlu, Feyza Civelek, Bahtiyar Memili, Ebru Destan, Duygu Aslan gibi daha pek çok önemli isim bulunuyor.

30-12-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar