Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. Bölüm İzle

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. Bölüm İzle
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. Bölüm İzle; 1 Mayıs Cumartesi akşamı62. Bölümüyle ekrana gelen Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 62. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. Bölüm İzle; Başrollerinde İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Toygan Avanoğlu, Merve Şen, Hüseyin Soysal ve Uğur Demirpehlivan’ın rol aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam62. Yeni bölümüyle saat 20.00’da Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor. İkinci sezonunda olan ve 66. Bölümünde final yapması beklenen Kuzey Yıldızı İlk Aşk başladığı günden itibaren Show Tv’de en çok reyting alan yapımlardan biri oldu. Romantik komedi türünde ele alınan ve Ordu’da çekilen dizi yöresel özellikleri de fazlasıyla kullanarak seyirciyi ekrana bağlamayı başardı. Özellikle ilk sezon reytinglerde her zaman ilk sırada olan dizi her ne kadar bu sezon bir düşüş yaşasa da yinede kanalın ve yapımcısının yüzünü güldürmeyi başardı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam yine heyecanlı bir bölümüyle saat 20.00’da Show Tv’de ekrana geliyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK SON BÖLÜM TEK PARÇA FUL İZLE!

Show Tv ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk her hafta seyircisine keyifli anlar yaşatmayı başarıyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde Kuzey ve Yıldız ramazan alışverişi için evden ayrılmış ve yeni bebek Güney’e ise ablası bakmaktadır. Ancak parkta gezdirilen Güney Bebek bir kadın tarafından kendi çocuğu sanılarak kaçırılır. Güney Bebeğin ablaları ve polis bebeği bulmak için her şeyi yaparken Kuzey ve Yıldız bu durumdan habersizdir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. Bölümde Seyirciyi Neler Bekliyor?

Show Tv ekranlarında iki sezondur Cumartesi akşamları yayınlanan ve Süreç Film tarafından hazırlanan romantik komedi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam yine keyifli bir bölümle seyirci karşısına çıkıyor. Dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünde Güney Bebek kurtarılmıştır ve büyük bir tehlike atlatmıştır. Bu özellikle ablaları için büyük bir ders olmuştur. Artık kardeşlerini gözlerinden bile sakınmaktadırlar. Kuzey ise biricik oğlunu gözünün önünden biran bile ayırmamaktadır. Ancak yine de Kuzey bu konuda her şeyi yapamayacaktır. Kuzey çok sevdiği karısı Yıldız, üç kızı ve bir oğlu için ayrıca tüm sevdikleri için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır ancak ne yazık ki onun da yağamadıkları vardır ve bu yaşanarak öğrenilecektir. Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşamyayınlanacak62. Bölümüyle saat 20.00’da ShowTv ekranlarında seyirci ile buluşuyor.

01-05-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar