Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı kim oldu?

Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı kim oldu?
Fenomen dizi Leyla ile Mecnun ekrana geri dönüyor. Dizinin sevenlerini heyecanlandıran gelişmede oyuncu kadrosu merak ediliyordu. Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı kim oldu?

Fenomenleşen dizi Leyla ile Mecnun yeniden çekiliyor. Bir dönem TRT1'de yayınlanan ve özellikle dönemin gençleri arasında ilgiyle izlenen Leyla ile Mecnun dizisinin çekimleri başladı. Medya patronu Acun Ilıcalı'nın kurduğu yeni dijital platform Exxen için yeniden çekilen Leyla ile Mecnun merakla bekleniyor. Leyla ile Mecnun dizisinin yeniden çekilmesi dizinin her biri bir fenomene dönüşen karakterleri kimin canlandıracağı konusunu da gündeme getirmişti. Leyla ile Mecnun izleyicisi dizinin kadrosunun eskisi gibi olmasını talep ediyordu. Birçok başarılı oyuncu ile anlaşma da imzalandı. Ali Atay'ın Mecnun'u canlandırdığı dizide Leyla'nın kim olacağı da belli oldu. İşte Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı!

Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı Masumiyet oyuncusu mu?

Leyla ile Mecnun dizisinin çekimleri başladı ve oyunculardan set fotoğrafları gelmeye başladı. Ali Atay oğlu Fikret Ali ile setten bir fotoğraf paylaşmıştı. Bu sıcak fotoğrafın ardından Leyla ile Mecnun'un yönetmeni Onur Ünlü'den oyuncu kadrosunun fotoğrafı geldi. Onur Ünlü'nün paylaştığı fotoğrafta Leyla ile Mecnun'un Leyla'sının kim olacağı da ortaya çıktı.

Başarılı oyuncu Deniz Işın Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı olarak ekrana gelecek. Deniz Işın geçen sezonda Fox Tv'de yayınlanan Masumiyet dizisindeki performansıyla oldukça beğenilmişti.

Leyla ile Mecnun tam kadro çekimde

Leyla ile Mecnun dizisinin efsanevi kadrosu yeniden bir araya geldi. Ali Atay, Cengiz Bozkurt, Osman Sonant, Serkan Keskin, Ahmet Mümtaz Taylan, Deniz Işın Leyla ile Mecnun dizisi için yeniden kamera karşısına geçti. Fenomen dizinin senaristi Burak Aksak'tan da bir sosyal medya paylaşımı gelmişti. Burak Aksak bilgisayar başında çalışırken bir fotoğraf paylaşmış ve "Şey mi dostom? Yine Leylalar yine ben" notunu eklemişti. Leyla ile Mecnun ekibinden birbirinden renkli fotoğraflar gelmeye devam ederken Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı da dikkat çekti. Deniz Işın sürprizine seyirciden gelen tepkiler olumlu görünüyor. Leyla ile Mecnun dizisinin çekimleri başladı ve yeni bölümler şimdeden merakla beklenmeye başlandı.

11-06-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar