M.Ali Erbil’in oğlunun doğum günü mesajına tepki yağdı

M.Ali Erbil’in oğlunun doğum günü mesajına tepki yağdı
Müzmin hastalığı ile gündemde olan ünlü sunucu M. Ali Erbil “İyi ki birlikte en güzel, en değerli birini yaratmışız “ şeklinde Tuğba Coşkun’un sosyal medya paylaşımına yorum yaptı.

M. Ali Erbil’in Tuğba Coşkun’dan olan oğlu Ali Sadi kaç yaşına girdi? Ali Sadi’nin doğum günü i.çin Tuğba Coşkun sosyal medya hesabından nasıl bir paylaşım yaptı? Tuğba Coşkun’un instagram hesabından yaptığı paylaşıma M. Ali Erbil nasıl bir yorumda bulundu? Erbil’in hangi ifadeleri sosyal medya kullanıcılarını rahatsız etti? Mehmet Ali Erbil, Tuğba, Coşkın ve oğulları Ali Sadi ile ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar ....

M.Ali Erbil’in oğlunun doğum günü mesajına tepki yağdı

Mehmet Ali Erbil ‘in ve Tuğba Coşkun’un oğlları Ali Sadi 17 yaşına girdi. Tuğba Coşkun oğlu Ali Sadi’nin doğum günü için bir doğum günü mesajı yayınladı. Tuğba Coşkun’un, "Ali'm 17 oldu. Seninle aşkımız sonsuz ve tarifsiz. Seni çok seviyorum iyi ki benim oğlumsun" şeklindeki instagram paylaşımına yorumlar ardı ardına gelmeye başladı.  Pek çok takipçileri ve ünlüler de bu paylaşıma duyarsız kalmadı ve yorum yağdırdı. Bu yorumlardan biri de 2005 ile 2011 yılları arasında evli olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’den geldi.  Müzmin hastalığı ile gündemden düşmeyen ünlü sunucu M. Ali Erbil “İyi ki birlikte en güzel, en değerli birini yaratmışız “ şeklinde Tuğba Coşkun’un sosyal medya paylaşımına yorum yaptı.

Yaratmak anne, babaya değil Allah’a mahsus

M. Ali Erbil’in paylaşımına da takipçiler duyarsız kalmadı ve peş peşe tepki yorumları gelmeye başladı. En değerli birini yaratmışız ifadesi sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti ve sinirlendirdi. Erbil’in yaratma ifadesini kullanması karşısında pek çok sosyal medya kullanıcısı “Yaratmak Allah’a mahsus, anne ve babaya değil” diyerek tepki gösterdi. Bir dönem de taciz iddialarıyla gündeme gelen Erbil’in halkın duyarlılıklara saygı duyması istendi.

M. Ali Erbil kim?

8 Şubat 1957’de İstanbul’da oyuncu Sadettin Erbil ve ev hanımı Yurdagül Eken’in çocukları olarak dünyaya geldi. 30’dan fazla filmde, 10’dan fazla dizide rol aldı. Fakat asıl ününü yarışma programı sunuculuğu ile yakaladı. 4 evliliğinden 3 çocuğu bulunan oyuncu son dönemlerde kaçış sendromu rahatsızlığı ve bu rahatsızlığından dolayı hastaneye kaldırılma haberleri ile gündemdedir.

05-07-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar