Maske kuralına uymayan İrem Derici'ye kaymakamlıktan ceza!

Maske kuralına uymayan İrem Derici'ye kaymakamlıktan ceza!
Maske kuralına uymayan İrem Derici'ye kaymakamlıktan ceza! İrem Derici, maske ve mesafe kuralına uymadı, kaymakamlıktan ceza yedi.

Geçtiğimiz aylarda koronavirüsü yenerek normal hayatına geri dönen ünlü isim İrem Derici'den şok haber geldi. Maske kuralına uymayan İrem Derici'ye kaymakamlıktan ceza! Geçtiğimiz günlerde maske ve mesafe kurallarına uymayarak 6 arkadaşı ile birlikte Cadde bostan sahilinde piknik yaparken görüntülenen ünlü şarkıcı İrem Derici'ye kaymakamlıktan ceza kesildi. Arkadaşları ile birlikte kuralları hiçe sayarak sahilde piknik yapan İrem Derici, yanına gelen muhabire sert bir tavırla 'Şikayet edilecek bir yer varsa, gidin edin.' sözlerini kullanmıştı. Ancak daha sonra görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Kadiköy kaymakamlığı harekete geçerek ünlü şarkıcı İrem Derici'ye 4 bin 369 tl para cezası uyguladı.

Maske kuralına uymayan İrem Derici'ye kaymakamlıktan ceza!

10 Şubat Çarşamba günü maske ve mesafe kurallarını ihmal ettiğini görüntüleyen haber muhabirlerine karşı sert bir tavır gösteren İrem Derici'ye para cezası şoku geldi. Kadıköy kaymakamlığı'dan yapılan açıklamada ise.' Bazı basın yayın organlarında şarkıcı İrem Derici ve arkadaşlarının Covid-19 tedbirlerinden olan sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ederek sahilde piknik yaptıklarına ilişkin haberler yer almıştır. Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nce yapılan araştırmalarda paylaşıma konu olan ve içeriği itibariyle Covid-19'la mücadele kapsamında alınan tedbirlere aykırılık teşkil eden bu görüntülerin 10.02.2021 günü saat 18:30 sıralarında Caddebostan Sahili'nde çekildiği tespit edilmiştir. Yapılan tespitler çerçevesinde Kaymakamlığımızca yasak ihlalinde bulunan İrem Derici'ye toplamda 4.369TL idari yaptırım cezası uygulanmıştır. Diğer şahısların kimlik tespit çalışmaları devam etmektedir. ' ifadesi kullanılmıştır.

İrem Derici kimdir?
21 Mart 1987 yılında dünyaya gelen ünlü şarkıcı İrem Derici, İstanbul doğumludur. Eğitimini tamamladıktan sonra sahne almaya başlayan İrem Derici, ilk olarak 2012 yılında Bensiz Yapamazsın adlı albümü ile müzik hayatına giriş yapmıştır. 2014 yılında Rıza Esendemir ile evlenmiş, 2016 yılında ise ayrılmıştır. Geçtiğimiz günlerde ise maske mesafe kuralına uymadığı gereçkesiyle kaymakamlıktan aldığı ceza ile gündeme gelmiştir.

İrem Derici albümleri

2012  Bensiz Yapamazasın

2013 Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı

2013 İki

2014 Neredesin Sen

2014 Kalbimin Tek Sahibine

2014 Üç

2015 Değmezsin Ağlamaya

2015 Aşk Eşittir Biz

2016 Dantel

2017 Tektaş

14-02-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar