Masumlar Apartmanı 55. bölüm izle

Masumlar Apartmanı 55. bölüm izle
Masumlar Apartmanı 55. bölüm izle: Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak izlemek için detaylar.

Masumlar Apartmanı 55. bölüm izle: Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümünü online olarak izlemek isteyen seyirciler hangi adres üzerinden izleyebilecekleri merak ediyorlar ve arama motorlarında araştırıyorlar. Sevilen dizinin yeni bölümüne Canlı TV adresinden oldukça kolay bir şekilde izleyebilirsiniz. Reytingleriyle zirvede yer almayı başaran dizi online olarak da milyonları ekran başına kilitliyor. Siz de diziyi online olarak izlemek isteyen seyircilerden biriyseniz aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak tek parça ve full HD olarak izleyebilirsiniz. Yayınlanan bölüm ile ilgili bilgilere bu sayfadan kolayca ulaşabilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 55. bölüm izle

OGM Pictures imzasıyla TRT 1'den ekrana gelen Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncu kadrosunda Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu, Melisa Şenolsun, Metin Coşkun, Gizem Katmer, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Emir Özden ve Uğur Uzunel gibi isimler yer alıyor. Senaryosu Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini Çiğdem Bozali üstleniyor. Fazlasıyla ilgi gören Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü 25 Ocak Salı akşamı saat 20:00'da TRT 1'den ekrana gelecek. Son bölümü siz de tek parça ve full HD olarak izlemek istiyorsanız sayfada yer ala bağlantıya tıklayın.

Masumlar Apartmanı 55. bölüm özeti

Masumlar Apartmanı dizisinin 55. bölümüde Han geri dönerken, ablası ve Naci'nin mutluluğa erişebilmesi için her şeyi yapmaya karar verir. Safiye ise kardeşinin geri dönmesi nedeniyle mutlu olmasına karşın başına gelenlerin sorumlusu olarak kendisini tutar. Ceylan ise Han'ın dönmesinin ardından sorular sorar ve ancak aldığı cevaplar pek de mutlu etmez. Onun anlatmadığı şeyleri öğrenmek isteyen Ceylan, gerçekleri öğrenebilmek için elinde kalan tek çareye başvurur. Han ise Mazo'yu derinlemesine bir şekilde araştırarak ailesi için zar verici biri olup olmadığını öğrenmek ister. Gülben, hayallerini süsleyen evlilik için bir adım atmaya hazırlanırken Esra'ya danışır. Safiye ise Naci'ye kendisini affettirebilmeye çalışırken Naci, Safiye'ye bir şart koşar. Şartı ise tüm aile bir kar tatiline çıkmaktır. En sonunda herkes güzel bir tatil için toplanır. Tüm bunlar ve daha fazlası bu akşam ekrana gelecek bölümle izleyicilerin karşısında olacak. 

25-01-2022
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Pe .. devamı.. mail
Yorumlar