Masumlar Apartmanı 58. Bölüm İzle!

Masumlar Apartmanı 58. Bölüm İzle!
Naci’nin sıkıntısını anlamaya çalışan Safiye nihayet o büyük sırrı öğrenir. Şoka giren Safiye bu büyük sırrı kaldırabilecek mi? Sırrı Gülben öğrenince Esat bir karar alır.

Kitapları birçok düzeye ilham kaynağı olan Psikolog Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanan Masumlar Apartmanı salı akşamlarına damga vurmaya devam ediyor 15 Şubat Salı akşamı yayınlanacak olan melodram gerilim dizisi Masumlar Apartmanı 58 yeni bölümde tartışma yaşayan Han ve Ceylan tatili yarıda kesip şehre dönerler. Han'ın gittiği ilk yer yine vazgeçilmez mekanı olan çöplüktür. Aancak onu orada hiç beklemediği biri karşılar. Han'ın vazgeçilmez mekanında kendisini ve geçmişini sorguladığı Masumlar Apartmanı 58. yeni bölümde Naci'nin sıkıntısını anlamaya çalışan Safiye nihayet büyük sırrı öğrenir. Kayınvalidesine destek olmak için çaba gösteren Gülben, takıntılarıyla mücadele etmek için doktorla konuşur ve yeni bir ödevle evine döner. Gülben'in de o büyük sırrı öğrendiği Masumlar Apartmanı 58 yeni bölüme buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi detaylar

Masumlar Apartmanı 57. Bölüm izle!

Her salı akşamı farklı bir heyecan ve gerilimle izleyicinin karşısına çıkan Masumlar Apartmanı 58. Yeni bölümü TRT1'de izleyicisiyle buluşuyor. Psikolog Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanan TRT1 dizisi Masumlar Apartmanı’nda Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar başrolleri paylaşıyor. Yapımını OGM Pictures’in üstlendiği diziyi Çağrı Vila Lostuvalı ve Ender Mıhlar yönetirken dizide ayrıca Açelya Devrim Yılhan, Emir Özden, Ceren Yüksekkaya, Esra Ruşen, Melisa Şenolsun, Seda Akman, tin Coşkun, Tülay Bursa, Tansel Öngel ve Uğur Uzunel gibi usta oyuncular yer alıyor.

Büyük sır öğreniliyor

Han ve Ceylan, tartışmalar nedeniyle tatsız tuzsuz geçen tatillerini yarıda kesip İstanbul'a geri dönerler. Han'ın yaptığı ilk iş, vazgeçilmez sığınağına yani “çöplüğe” gitmek olur. Ancak hiç beklemediği biriyle karşılaşan Han'ın tepkisi ne olacak? Naci’nin sıkıntısını anlamaya çalışan Safiye nihayet o büyük sırrı öğrenir. Şoka giren Safiye bu büyük sırrı kaldırabilecek mi?

Gülben'ın yeni ödevi!

Kayınvalidesiyle iyi geçinmek ve ona destek olmak için çırpınan Gülben, evde yeni birinin varlığıyla ve takıntılarıyla baş edememektedir. Doktordan yardım isteyen Gülben'e verilen gizemli ödev ne? Gülben'i bir hayli zorlayacak ödev yerine gietirlebilecek mi? Bu gizemli ödev, o büyük sırrı Gülben’in de öğrenmesiyle sonuçlanırken Esat bir karar alır. Büyük sırrın aile tarafından öğrenildiği Masumlar Apartmanı 58. son bölüm 15 Şubat Salı akşamı TRT1 ekranlarında. Keyifli seyirler.

15-02-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar