Mehmet Ali Erbil kiminle evleniyor?

Mehmet Ali Erbil kiminle evleniyor?
Geçirdiği hastalıklarla uzun süre gündemde kalan ve ölümden dönen Mehmet Ali Erbil 6. Kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Magazin dünyası bomba bir haberle gündemi belirledi. Sektörün önde gelen isimlerinden biri olan ve sık sık televizyon kanallarındaki açıklamaları ile gündem olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil bir kez daha magazin basınında gündemin ilk sıralarına yerleşti. Rol alığı diziler, sunuculuğunu yaptığı programlarla büyük bir üne sahip olan ünlü oyuncu aynı zamanda magazin basınında yer alan açıklamalarıyla da sık sık haber oluyor. Geçtiğimiz yıllarda ağır bir hastalık geçiren ve tam anlamıyla ölünden dönen ünlü isim uzun süre tedavi gördükten sonra yeniden hayatın içinde yer almaya başlamıştı. Sık sık tartışmalı konularla da magazin basınında yer alan Mehmet Ali Erbil şimdi ise evleneceği yönündeki haberlerle gündemde yer aldı. Daha önce beş kez nikah masasına oturan ve bu evlilikleri boşanmayla sonlanan ünlü ismin 6. Kez nikah masasına oturacağı öğrenildi.

Hakkını Veririm

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil bir kez daha magazin basının gündeminde ilk sıralarda yer almayı başardı. Sık sık tartışmalı konularla gündemde olan ünlü isim bu kez bir evlilikle gündemde yer aldı. Daha önce beş kez dünya evine giren ünlü şovmen’in yeniden evleneceği öğrenildi. Ünlü isim bundan bir kaç ay önce katıldığı bir programda sorulan bir soru üzerine “66 yaşında bir adam olarak ben 20 yaşındaki bir kızla beraber olurum ve hakkını da veririm yani” ifadelerini kullanmıştı. Ünlü ismin evlenmeye karar verdiği ve kendisinden yaklaşık 42 yaş küçük olan Gülseren Ceylan’ın halen Mehmet Ali Erbil’le birlikte onu evinde yaşadığı belirtiliyor. İddiaya göre yaklaşık 5 ay önce Almanya’da yaşayan 24 yaşındaki Gülseren Ceylan’la sosyal medyada tanışan Mehmet Ali Erbil genç kıza aşık oldu ve birlikte yaşamaya başladı. Gülseren Ceylan’ın ünlü ismin evlilik teklifini kabul ettiği öğrenildi.

Mehmet Ali Erbil Evlilikleri

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil daha önce beş kez evlenmiş ve ayrılmıştı. Evlilikleri kadar birlikte olduğu kişilerle de sık sık gündeme gelen ünlü ismin evlendiği ve ayrıldığı isimler ise şunlar

-          Muhsine Şehnaz Kamiloğlu 1980 – 1982

-          Nergis Kumbasar 1989 – 1996

-          Sedef Altuntaş 2001 – 2003 ve

-          Tuğba Coşkun 2005 – 2011

21-09-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar