Müfit Can Saçıntı sürpriz yarışma programıyla ekrana dönüyor

Müfit Can Saçıntı sürpriz yarışma programıyla ekrana dönüyor
Ekranlara sıra dışı bir program geliyor. Ünlü oyuncu Müfit Can Saçıntı'nın sunacağı program çok konuşulacak. Müfit Can Saçıntı sürpriz yarışma programıyla ekrana dönüyor!

Mandıra Filozofu lakabıyla tanınan ünlü yönetmen, senarist ve oyuncu Müfit Can Saçıntı ekrana sıra dışı bir yarışma programıyla dönüyor. Müfit Can Saçıntı 10 Ton Yem Bulmaca adı verilen yarışmayı sunacak. Ünlü oyuncu doğal yaşamı savunan Mandıra Filozofu film serisini hem çekmiş ve hem de başrol oyuncusu olarak yer almıştı. Ünlü yönetmen  Müfit Can Saçıntı Agro Tv'de yayınlanacak 10 Ton Yem Bulmaca yarışmasında kazananlara tonlarca yem dağıtacak.

Müfit Can Saçıntı ile 10 Ton Yem Bulmaca

Ünlü yönetmen ve oyuncu Müfit Can Saçıntı tam da tarzına uygun bir yarışmayla yakında seyirciyle buluşuyor. 10 Ton Yem Bulmaca isimli yarışmada kazananaların ödülü tonlarca yem olacak. Mandıra Filozofu Müfit Can Saçıntı'dan sıra dışı bir yarışma için geri sayım başladı. Müfit Can Saçıntı yarışmacılara hayvancılık ve tarımla ilgili sorular soracak. Önemli bir sektör olan tarım ve hayvancılıkla ilgili bilgilerin verileceği yarışma programında yarışmacılar 10 ton yem için yarışacak.

10 Ton Yem Bulmaca yarışması yakında başlıyor

Agro Tv ekranlarında yayınlanacak 10 Ton Yem Bulmaca yarışması çiftçilik alanında çalışan kişilerin yarışacağı bir program olacak. Müfit Can Saçıntı'nın sevilen üslubuyla eğlenceli bir yarışma olacak 10 Ton Yem Bulmaca'da yarışmacılar hayvancılık ve tarımla ilgili sorulara cevap bulmaya çalışacak. Sıra dışı yarışma programının yayın tarihi henüz açıklanmasa da programın tanıtım çekimleri yapıldı. Tanıtım filminde programın formatını anlatan Müfit Can Saçıntı, "Tarım ve hayvancılıkla ilgili bir ton şey biliyorum diyorsan, 10 ton yem ve sürpriz ödüller istiyorsan, bu yarışmayı sakın kaçırma" ifadelerini kullanıyor. 10 Ton Yem Bulmaca yarışması yakında Agro Tv'de.

Müfit Can Saçıntı kimdir?

Yönetmen, senarist ve oyuncu olan Müfit Can Saçıntı 5 Mart 1968 yılında Çorum'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Müfit Can Saçıntı, Mandıra Filozofu film serisiyle seyircinin dikkatini çekti. Çok sayıda dizi ve sinema filminde rol alan Saçıntı, 10 Ton Yem Bulmaca ile yeniden ekranda olacak.

09-01-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar