Müge Anlı'dan afet bölgesindeki köy halkına ziyaret!

Müge Anlı'dan afet bölgesindeki köy halkına ziyaret!
Müge Anlı'dan afet bölgesindeki köy halkına ziyaret! Manavgat yangınına Müge Anlı'dan destek. Müge Anlı Antalya haberleri.

Müge Anlı'dan afet bölgesindeki köy halkına ziyaret! Manavgat yangınına Müge Anlı'dan destek. Müge Anlı Antalya haberleri. Müge Anlı'dan yangına destek. Manavgat halkına destek. Müge Anlı, Manavgat halkını yalnız bırakmadı. Müge Anlı Manavgat canlı izle.

Geçtiğimiz hafta meydana gelen ve hala devam eden Antalya Manavgat orman yangınlarında söndürme çalışmaları tüm hızıyla devam etmekte. Görevli ve gönüllü bir çok ismin katıldığı söndürme çalışmalarında ünlülerde yer aldı. Tüm ülkenin hep bir elden yardım ettiği Manavgat yangınında ünlü sunucu Müge Anlı'da halkı yanlız bırakmadı. Çalışmaların başladığı esnadan itibaren, Mügeanlıdostlarıaşevi orada yer alarak mağdurlara sıcak yemek dağıtımı yaptı. Ardından Müge Anlı ve ekibi ise tek tek köyleri ve halkını ziyaret ederek ihtiyaçlarını sordu. Bugüne dek düzenlediği yardım kampanyaları ile adını duyuran Müge Anlı, bu seferde Antalya'da afetzedelerin yaralarını sardı.

Instagram hesabında afet yeri ile ilgili fotoğrafları paylaşan Müge Anlı, 'Yangın felaketinin maalesef devam ettiği Antalya Gündoğmuş'un köylerini ziyaret ettik. Yeşil cennetin toprakları kül denizine dönerken, endişe içinde yanan köylerinin, yiten anılarının yasını tutan köylülerimize moral olmak istedik. Rabbim insanüstü bir güçle çalışan başta itfaiye olmak üzere tüm görevlilere yardım etsin. Tek dileğimiz alevlerin bir an önce sönmesi' sözlerini kullandı.

Köylüler ile sohbt ederken ınstagram hesabından paylaşan ünlü isim, 'Yeşil cennettin toprakları kül denizine dönerken, endişe içinde yanan köylerinin, yiten anılarının yasını tutan köylülerimize moral olmak istedik. Rabbim insanüstü bir güçle çalışan başta itfaiye olmak üzere tüm görevlilere yardım etsin. Tek dileğimiz alevlerin bir an önce sönmesi.' dedi.

Müge Anlı kimdir?

19 Aralk 1973 yılında dünyaya gelen Müge Anlı, İstanbul doğumludur. Eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde tamamlayan Müge Anlı, sunuculuğun yanı sıra televizyoncu ve yapımcıdır. İlk olarak Kanal 6 kanalında Top Secret programı ile sunuculuğa adım atan Müge Anlı ardından Dobra Dobra programı ile ekranlara gelmeye başladı. Günümüzde ise Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunmaktadır. Burhan Akdağ ile olan evliliğinden Lidya adında bir kız çocuğu vardır.

04-08-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar