‘Murat Göğebakan : Kalbim Yaralı’ filmi bugün gösterime girdi

‘Murat Göğebakan : Kalbim Yaralı’ filmi bugün gösterime girdi
Tanıtım filmleri sosyal mecralarda oldukça büyük ilgi gören ‘Murat Göğebakan : Kalbim Yaralı’ filminin yapımını CNS Production ve HM Production’un birlikle üstleniyor.

Murat Göğebakan:Kalbim Yaralı filmi 8 Aralık günü vizyona girdi. Bşarollerinde Burak Sevinç ve Tuvana Türkay’ın yer aldığı filme Kral FM sponsor oldu. Beni kanser değil, eşimin ihaneti vurdu diyen Göğebakan kahrından genç yaşında hayata veda etti. 

‘Murat Göğebakan : Kalbim Yaralı’ filmi bugün gösterime girdi

Ünlü şarkıcı merhum Murat Göğebakan’ın hayatının anlatıldığı Murat Göğebakan : Kalbim Yaralı filmi bugün vizyona giriyor. Yayınlanan tanıtım filmleri sosyal mecralarda oldukça büyük ilgi gören filmin yapımını CNS Production ve HM Production’un birlikle üstleniyor. Kral FM’in sponsor olduğu filmin oyuncu kadrosunda Burak Sevinç, Tuvana Türkay, Hande Soral, Merve Kansu, Necmi Yapıcı, Feride Çetin, Levent Tülek, Durukan Çelikkaya, Faruk Pakiş ve Güney Kılıç gibi önemli isimler yer alıyor. 

Burak Sevinç dikkatleri üstüne çekti

Bestesi ve sözleri kendine ait olan şarkıları ile milyonları arkasından sürükleyen ünlü şarkıcı Murat Göğebakan’ı başarı ile canlandıran yakışıklı oyuncu Burak Sevinç seslendirdiği soundtrack albümü ile çok büyük ses getirdi ve yağmur gibi övgü yorumları aldı. Murat Göğebakan’a benzerliği ile de dikkatleri çeken genç oyuncunun oyunculuk performansı da yakdir topladı. Ben Sana Aşık Oldum, Kör Bıçak, Kalbim Yaralı, Vurgunum, Gafil Gezme Şaşkın şarkılarını seslendiren başarılı oyuncu Burak Sevinç daha film vizyona girmeden hem sesi hem de oyunculuğu ile dikkatleri üstüne çekti.

İhanet kanserden beter!

 Ünlü şarkıcıyı ne parasızlık, ne yorgunluk yıktı  ama ihanet onun kalbini hep yaraladı ve genç yaşta hayata vedasına neden oldu. Hayatını anlattığı kitabında şöyle diyordu başarılı şarkıcı “Beni kanser değil, eşimin ihaneti vurdu. En çok da ben ölümle pençeleşirken o basketbolcu çocuğun eşimi ayartması dokundu. Bu nasıl bir delikanlılıktır. Milyonlarca insan benim için dua etti, on binlerce mektup geldi. Kanseri yendim ama ihanete yenildim. Bunlardan uzak kalmak için kaçıyorum, Amerika’ya gidiyorum. Asıl o adama (Doğan Deniz Yiğit) ’neden Murat Göğebakan hasta yatağında kanser tedavisi görüyorken bunu yaptın, sen nasıl delikanlısın, evli bir kadına nasıl bakarsın’ diye sormalısınız. O kadın (Sema Bekmez) meyilli bile olsa dönüp bakmamalıydı. Zoruma gidenlerden biri de bana bunları yaşatan kadına verilen ’Yılın Vefa’ ödülü idi. Sahnede ağlamamak için kendimi zor tuttum. İnsanlar onu acılı eş sanıyor ve ödül veriyor. Ben orada üzüntüden kendimi zor tuttuğumda ’Beğenemedin mi?’ dedi.” Diyerek acısını bir nebze de ols ifade edebilmişti. 

08-12-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar