Ağlayan Gelin Dizisine Yeni Bir Oyuncu Dahil Oldu

Ağlayan Gelin Dizisine Yeni Bir Oyuncu Dahil Oldu
Merakla beklenen Ağlayan Gelin dizisine yeni bir isim dahil oldu. Oyuncu hangi karaktere hayat verecek? Diziye dahil olan isim kimdir?

Bozdağ film imzası ile TRT 1 ekranlarında yerini almaya hazırlanan Ağlayan Gelin dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Diziye dahil olan isim kim? Hangi karaktere hayat verecek?

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi olarak ekranlarda yerini almak için gün sayan Ağlayan Gelin dizisine yeni bir isim daha katıldı. Dizide yer alan Feyyaz Şerifoğlu’nun partneri hala belli değilken kadroya dahil olan isim kim oldu?

Yeni Oyuncu Kim?

Netflix platformunda 5 Kasım 2021’de ilk sezonu ile başlayan büyük ilgi gören Kulüp dizisinde Tasula rolüne hayat veren ünlü oyuncu Merve Şeyma Zengin Ağlayan Gelin dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Merve Şeyma Zengin yeni projesi Ağlayan Gelin’de hangi karaktere hayat verecek?

Feyyaz Karakterinin Partneri Kim?

Bozdağ Film yapımcılığında ekranlar da yerini alması beklenen Ağlayan Gelin dizisinin başrollerinde Camdaki Kız dizisinde Sedat Koroğlu karakterine hayat veren Feyyaz Şerifoğlu yer alıyor. Feyyaz Şerifoğlu’nun hayat verdiği Yasin karakterinin partneri için hala görüşmeler devam ediyor. Feyyaz karakterinin partneri aynı zamanda başrolde Yeşil karakterine hayat verecek ismin hala belirlenmemesinden dolayı dizinin çekimlerine ara verilmişti.

Hangi Karaktere Hayat Verecek?

Netflix platformunda büyük beğeni ile izlenen Kulüp dizisinde Yahudi kızı Tasula’ya hayat veren Merve Şeyma Zengin Ağlayan Gelin dizisinde hangi karaktere hayat vereceği merak edilen sorular arasında yerini alıyor. Ünlü oyuncu yeni projesi Ağlayan Gelin’ de Ayça karakterine hayat vererek yeniden ekranlarda yerini alacak. Ayça Yeşil’in arkadaşı olarak diziye dahil olurken, Ayça dizinin sürpriz karakterlerinin başında yer alan diğer isim olacak.  

Merve Şeyma Zengin Kimdir?

1995 yılında dünyaya gelen genç oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine tiyatro sahnesi ile başlayan Zengin, Bir Peri Masalı, Oz Büyücüsü gibi oyunlar ile birlikte sahne almıştır. Ardından Bağlılık  Aslı ve Nefes filmlerinde beyaz perde de yer almıştır. Son olarak Netflix’ te yayınlanan Kulüp dizisinde Yahudi kızı Tasula karakterine hayat vermiştir. Son projesinin ardından yeni bir dizi ile yeniden ekranlarda yerini almak için hazırlanan oyuncu Ayça karakteri ile yeniden izleyenleri ile buluşacak.

08-12-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar