Murat Yıldırım'dan alkışlanacak davranış

Murat Yıldırım'dan alkışlanacak davranış
Ünlü oyuncu Murat Yıldırım tam kapanmaya saatler kala aracıyla harekete geçti. Ünlü oyuncudan alkışlanacak davranış… O anlar bir vatandaş tarafından fotoğraflandı…

Ramo dizisinin Ramazan'ı Murat Yıldırım'dan alkışlancak hareket. Yaptığı yardımlarla sık sık gündeme gelen Murat Yıldırım dün kapanmaya saatler kala aracıyla erzak taşıdı. İhtiyaç sahibi evlere aracına yüklediği yardım kolilerini götüren Murat Yıldırım, kapı kapı dolaşıp hazırladığı yardımları dağıttı. Ünlü oyuncunun yardım kolilerini tek başına taşıdığı görüntülendi. Daha önce de yardım ve erzak kolileri hazırlayan Murat Yıldırım yaptığı yardımları gizli bir şekilde yapmaya özen gösteriyor. Murat Yıldırım'ın herkesin takdirini kazanan hareketi mahalle sakinlerinin birinin çektiği fotoğrafla ortaya çıktı.

Murat Yıldırım yardım dağıtırken görüntülendi

Artan koronavirüs vakaları nedeniyle Türkiye'de 17 günlük tam kapanma yaşanıyor. Birçok insanın işsiz kaldığı pandemi süreci ihtiyaç sahiplerini de arttırdı. Bu konulardaki duyarlılığı ile bilinen Murat Yıldırım ise tam kapanmaya saatler kala aracına yüklediği yardım kolilerini ihtiyaç sahiplerine götürdü. Murat Yıldırım'ın arabasında çok sayıda yardım kolisi olduğu görülürken yardım için tek başına olduğu da dikkatlerden kaçmadı. Show Tv'de yayınlanan ve geçen haftalarda final yapan Ramo'nun başrol oyuncusu olan Murat Yıldırım duyarlı ünlülerden biri.

Geçen Ramazan'da da dağıtmıştı

Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Murat Yıldırım yaptığı hareketle bir kez daha sevenlerinin gönlünü kazandı. Geçen yıl da Ramazan ayında bir markette erzak kolisi hazırlarken görüntülenen Yıldırım yaptığı yardımları bizzat hazırlıyor. Geçen yıl tanınmamak için kapişonlu bir kıyafet giyen Murat Yıldırım bu yıl da başına şapka takarak yardım kolilerini dağıttı. 42 yaşındaki başarılı oyuncunun sınırları aşan yardım faaliyetleri de olmuştu. Ünlü oyuncu Etiyopya'ya 1000 kolilik yardım yapmıştı. Etiyopyalı çocuklar Murat Yıldırım'a teşekkür ettiklerini gösteren kağıtlarla fotoğraf çektirmişti.

Aslen Mardinli olan Murat Yıldırım Konya'da doğdu. Murat Yıldırım 2016 yılında Faslı oyuncu Imane Elbani ile hayatını birleştirmişti. Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının da sunuculuğunu yapan Murat Yıldırım yaptığı işlerle beğenilen oyunculardan… Murat Yıldırım'ın yardım yaparkenki son görüntüleri de herkesin takdirini topladı.

30-04-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar