Nesrin Cavadzade Yasak Elma’dan gönderiliyor mu?

Nesrin Cavadzade Yasak Elma’dan gönderiliyor mu?
Tartışmaların kadını Nesrin Cavadzade yine bir skandalla gündem oldu. Yaptığı bir yorum Yasak Elma’nın yapımcısını kızdırdı. Şimdi diziden ayrılması gündemde.

Yasak Elma'nın başrol oyuncularından Nesrin Cavadzade tıpkı dizide olduğu gibi gerçek hayatta da ortalığı karıştırdı. Ünlü oyuncunun rol aldığı dijital dizi "Bir Başkadır"da canlandırdığı bir sahne Yasak Elma'nın yapımcısı Fatih Aksoy'u sinirlendirdi. Gelişme üzerine hayranları merak ediyor, yoksa Nesrin Cavadzade Yasak Elma’dan gönderiliyor mu? Ünlü yapımcı Nesrin Cavadzade’ye neden kızdı ve diziden gönderilmesine mi karar verdi? Şimdi detaylar

Nesrin Cavadzade Yasak Elma’dan gönderiliyor mu?

Olayların ve tartışmaların kadını Nesrin Cavadzade yine bir skandalla gündem oldu. Tv100’ün haberine göre Nesrin Cavadzade’nin rol aldığı bir sahne ve yaptığı bir yorum Yasak Elma’nın yapımcısı Fatih Aksoy’u hayli sinirlendirmiş. Şevval Sam ve Eda Ece ile Yasak Elma dizisinde başrol oynayan Nesrin Cavadzade, tıpkı rol aldığı dizideki karakteri gibi ortalığı karıştırdı. Nesrin Cavadzade, rol aldığı Netlix'te yayınlanan 'Bir Başkadır' dizisindeki bir sahnede küfür ederek bir yorum yaptı. Hadise üzerine gözlerin çevrildiği Yasak Elma'nın yapımcısı Fatih Aksoy, bu durumdan rahatsız oldu.

Mutsuz olduğunu söyledi

Olay şöyle gelişti. Netflix yapımı Bir Başkadır dizisinde rol alan Nesrin Cavadzade, bir sahnede televizyona ve total seyirciye iş yaptığı için mutsuz olduğunu söyledi ve ağza alınmayacak galiz bir kelimeyle küfür etti. Olay basına yansıyınca yapımcı Fatih Aksoy bu skandaldan rahatsız oldu. Şimdi oyuncu Nesrin Cavadzade’nin senaryoda değişiklik yapılarak Yasak Elma’dan gönderileceği konuşuluyor. Canlitv olarak konu ile ilgili sıcak gelişmeleri takipçilerimizle paylaşamaya devam edeceğiz.

Nesrin Cevadzade Kimdir?

1982 Bakü doğumlu Cavadzade, Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun oldu. Ardından Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda oyunculuk üzerine eğitim aldı. Oyunculuk kariyerine “Yersiz Yurtsuz” dizisiyle adım atan yetenekli oyuncu, Cemal Şan’ın ünlü Aşk Üçlemesinin ikinci filmi olan “Dilber’in Sekiz Günü”nde başrol oynadı. Bu filmdeki rolüyle “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerine layık görülen Cavadzade, birçok ödül kazanacağı filmlerde boy göstermeye başladı. Nesrin Cavadzade halen Yasak Elma dizisinde görev yapıyor.

Rol Aldığı Bazı Yapımlar

2019 - Aşk Tesadüfleri Sever 2 (Sinema Filmi)

2019 - Yasak Elma (Tv Dizisi)

2017 - Bizim Hikaye (Tv Dizisi)

2016 - Kış Güneşi (Efruz) (TV Dizisi)

2015 - Çanakkale Yüzyıllık Mühür (Ayşe Kız) (TV Dizisi)

2015 - Son Mektup (Sinema Filmi)

2014 - Küçük Ağa

2011 - Yangın Var

2011 - Güzel Günler Göreceğiz

2011 - Al Yazmalım

2010 - Samanyolu

2008 - Dilber'in Sekiz Günü

2007 - Yersiz Yurtsuz

18-01-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar