Netflix dördüncü Türk dizisi için adımını attı işte oyuncu kadrosu!

Netflix dördüncü Türk dizisi için adımını attı işte oyuncu kadrosu!
Netflix dördüncü Türk dizisi için adımını attı işte oyuncu kadrosu! 2020'de ekranlara gelecek olan yeni Netflix dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu.

Online dizi izleme platformu Netflix, dördüncü Türk dizisini duyurdu. Dünyanın her yerinden beğeni ile izlenmeye devam eden Netflix, sayısız abonesi bulunmaktadır. Özellikle genç kesimin oldukça sıkı takipçisi olduğu Netflix, kısa sürede tüm medyanın gündemine oturmuş ve dizi ve film denince ilk akla gelen platform haline gelmiştir. Hemen hemen her ay bir çok yapımı bünyesinde barındırmaya başlayan Netflix, geçtiğimiz günlerde yeni Türk dizisini duyurdu. Toplamda sekiz bölümden oluşması planlanan dizinin ne zaman başlayacağı ise merak konusu oldu. Tüm rakiplerini arkada bırakarak dünyanın en çok çevrim içi izlenen platformu Netflix,  yeni Türk dizisini duyurdu. İşte Netflix'in yeni dizisi ile ilgili merak edilen tüm ayrıntılar...

Netflix'in dördüncü Türk dizisi toplamda sekiz bölümden oluşacak. 2020 yılında ekranlara gelmesi planlanan Türk dizisi, birbirinden farklı hayatların kesiştiği noktaları ele alacaktır. Daha önce 'Analar ve Anneler', 'Masum' ve 'İntikam' gibi dizilerin senaryosunda yer alan Berkun Oya, diziyi üstlenen isim olacak. Dizinin yapımcılığını ise Krek Film üstlenirken, oyuncu kadrosunda da bir çok isim yer almaktadır. 

Netflix'in yeni dizisinin oyuncu kadrosunda, Öykü Karayel, Fatih Artman, Tülin Özen, Settar Tanrıöğen, Alican Yücesoy, Defne Kayalar, Bige Önal ve Funda Eryiğit gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır. 

Dünyanın en büyük çevrim içi dizi izleme platformu Netflix, dördüncü Türk dizisi ile 2020 de seyircilerini bekliyor. Ancak yeni dizi ile ilgili henüz ayrıntılı bilgilere ulaşılamamaktadır. İlerleyen zamanlarda dizi ile ilgili tüm ayrıntıları siz değerli takipçilerimiz ile paylaşacağız.

Öykü Karayel kimdir?

1 Ocak 1990 yılında dünyaya gelen Öykü Karayel, İstanbul doğumludur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nde tamamladığı sırada tiyatro oyununda rol alan Öykü Gürman, bir çok başarılı yapımda rol almıştır. Geçtiğimiz yıl ise Kanal D kanalında yayınlanan Muhteşem İkili dizisinde rol almıştır.

Öykü Karayel'in rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Muhteşem İkili (Yağmur)
2017-2018 – Kalp Atışı (Eylül) 
2017 – Put Şeylere (Elif)
2016 – İşe Yarar Bir Şey (Canan) 
2015 – Koyu Sarı: Toz (Azra) 
2015 – Bulantı (Aslı) 
2014-2014 – Kara Para Aşk (İpek) 
2011-2013 – Kuzey Güney (Cemre)

14-11-2019
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Lise eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı ve beş yılını bilişim sektörüne .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler