Netflix’in İddialı Dizisi Kuş Uçuşu’nun Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in İddialı Dizisi Kuş Uçuşu’nun Fragmanı Yayınlandı
yaklaşık bir yıldır üzerinde çalışılan ve Ay Yapım tarafından hazırlanan Kuş Uçuşu'nun ilk fragmanı Netflix'te yayınlandı. Dizinin yayın tarihi olarak 3 Haziran belirlendi.

Son zamanlarda peş peşe yeni dizi ve filmlerle abonelerinin karşısına çıkan dünyanın ve Türkiye’nin en çok aboneye sahip internet yayın platformu Netflix Türkiye pazarında yeni bir orijinal içeriği seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin bulunduğu ve hakkında uzun süredir haberlerin yapıldığı ve çok merak edilen dizi Kuş Uçuşu’nun resmi fragmanı yayınlandı. Üst düzey oyunculardan kurulu kadrosuyla şimdiden büyük merak konusu olan dizinin yayınlanan fragmanı da büyük ilgi çekti ve merak uyandırdı. Seyredenler tarafından oldukça çok beğenilen Kuş Uçuşu’nun yayınlanan fragmanında dizinin yayın tarihi de duyuruldu.  Netflix’te seyirciyle buluşacak olan Kuş Uçuşu’nun yayın tarihi 3 Haziran olarak belirtilirken seyirciler bu tarihi şimdiden merakla ve heyecanla beklemeye başladılar.

İlk Fragman Geldi

Son günlerde peş peşe yeni içerikleri seyircinin beğenisine sunan Netflix’te yayınlanacak yerli orijinal içerik Kuş Uçuşu dizisinin hazırlıkları ve çekimleri tamamlandı ve dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda dizinin yayın tarihi olarak 3 Haziran belirtildi. Dizinin yayınlanan fragmanı seyirci tarafından çok beğenilirken dizi büyük bir beklenti meydana getirdi.  X ve Y kuşağının çatışması ve hayata bakışının hikayesinin anlatıldığı dizide bir televizyon programı üzerinden farklı karakterlerin hikayeleri anlatılıyor. Ay Yapım tarafından hazırlanan dizi Meriç Acemi tarafından kaleme alınıyor. Dizide X Kuşağının bir temsilcisi olan ve hayata bakışı ve dünyayı anlama biçimi farklı olan Aslı, yukarı tırmanırken çok çalışmanın erdemine inanmak yerine kuş uçuşu hedefe gitmeyi tercih eder. Buna karşın Y kuşağının bir temsilcisi olan Lale ise kazandıklarını kendisine bağlamakta ve bununla böbürlenerek aşağıdan hızla yukarılara tırmananları küçük görür.

Kuş Uçuşu Oyuncuları Kimler?

Ay yapım tarafından hazırlanan ve İnternet yayın Platformu Netflix’te yayınlanacak olan Kuş Uçuşu dizisinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizide

-          Birce Akalay (Lale)

-          Miray Daner (Aslı)

-          İbrahim Çelikkol (Kenan)

-          İrem Sak (Müge)

-          Burak Yamantürk (Selim)

-          Defne Kayalar

-          Şifanur Gül

-          Eren Çiğdem

-          Demircan Kaçel

-          Merve Hazer rol alıyor. Kuş Uçuşu ilk bölümüyle 3 Haziran’da Netflix’te.

27-05-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar