Nurgül Yeşilçay yeni diziyle ekranlara dönüyor

Nurgül Yeşilçay yeni diziyle ekranlara dönüyor
Çok yakında Star TV'de başlayacak 'Geleceğin Starı' isimli programda juri üyeliği yapacak Nurgül Yeşilçay'dan sevenlerine bir de dizi sürprizi var.

Yakında Star TV'de başlayacak 'Geleceğin Starı' yarışma programında başarılı yönetmen Hamdi Alkan ve Fırat Parlak ile juri koltuğunu paylaşacak Nurgül Yeşilçay bu sezonu dolu dolu geçirecek. 13 hafta süreceği öğrenilen 'Geleceğin Starı' programı için bir süredir Türkiye'nin bir çok ilinde oyuncu elemelerine katılan Nurgül Yeşilçay yeni sezonda da yeni dizinin kadrosuna dahil olacağı öğrenildi.

Yeşilçay'ın hangi dizide oynayacağı henüz net bilinmemekle birlikte dizinin yapımını TİMS Yapım’ın üstlendiği öğrenildi. Yeni yarışma programı ve dizi için başarılı oyuncu fazla kilolarından kurtulmaya çalışıyor.

Başarılı oyuncu Instagram hesabından paylaştığı görüntülerde ne kadar sıkı çalıştığını da gözler önüne serdi. Spor yaparken paylaştığı görüntüleri "Biraz stres attık" sözüyle paylaşan Yeşilçay'ın yeni dizisi merakla bekleniyor.

23-06-2018
Yazar Hakkında
Oğuzhan Temel

Oğuzhan Temel

Ben Oğuzhan Temel, 10 Kasım 1993 tarihinde Kocaeli/Gebze'de doğdum. 2010 yılından bu yana canlitv.com'da görev alıyorum. 2018 yılından itibar .. devamı.. mail
Yorumlar