O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı Konukları Belli Oldu!

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı Konukları Belli Oldu!
Tv 8 ekranlarında yılbaşı gecesi ekrana gelecek O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programının çekimleri tamamlandı. Programa birbirinden ünlü isimler katılıyor.

2020 yılı geride kalırken 2021 yılı hızla yaklaşıyor. Bir yıl daha geride kalıyor ve heyecan tüm dünyayı sarmış durumda. Özellikle 2020 yılında yaşanılan birçok felaketin ardından insanlar 2021 yılını adeta dört gözle beklerken televizyon kanallarının yılbaşı programları da belli olmaya başladı. Tv 8’de uzun yıllardır yılbaşlarında ekrana gelen O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Program’ları çok büyük ilgi görüyor. Birçok sanatçının ve şarkıcının katıldığı gece seyirci tarafından heyecanla takip edilirken programın jüri üyeleri kendi şarkıcılarının birinci olması için ellerinden geleni yapıyorlar. 2020 yılı sonunda 2021 yılı başında yayınlanacak O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı’na katılacak konuklarda bir bir belli olmaya başladı. İşte Tv 8 kanalının Yılbaşı Özel Programının konukları ve haberin detayları!

Ünlüler geçidi Tv 8’de!

Her sene yılbaşında özel olarak ekrana gelen O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı bu sene yine birbirinden ünlü konuklarla ekrana geliyor. Kanalın en çok sevilen ve en çok seyredilen yarışma programı O Ses Türkiye Programının yılbaşı özel versiyonu bu senede ünlüler geçidine dönmüş durumda. Geçtiğimiz günlerde çekimleri yapılan programın jüri üyeliklerini her zamanki gibi, Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın yerine Ebru Gündeş yapacak. Programa katılacak ünlüler ise Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Hande Erçel, Kerem Bürsin, Ezgi Mola, Mert Fırat, Burcu Özberk, Ayça Ayşin Turan, Miray Daner, Enis Arıkan, Hakan Çulhanoğlu ve Cemal Can Canseven olacak.

Program Çekimleri Tamamlandı!

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı her ne kadar bu sene pandeminin gölgesinde kalsa da yinede seyirci tarafından heyecanla bekleniyor. Birbirinden ünlü isimlerin katıldığı ve her sene düzenli olarak ekrana gelmeye başlayan program bu senede heyecanlı geçecek. Program çekimlerinin tamamlandığı ve son hazırlıkların yapıldığı program 2020 yılını 2021’e bağlayan Perşembe gecesi ekrana gelecek. Şimdiden heyecanla beklenmeye başlayan programın diğer ünlü konuklarının kim olduğu ise daha sonra belli olacak. Kanalın diğer kanallara karşı en büyük kozlarından olan programın bu senede çok izlenmesi bekleniyor.

30-12-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar