MasterChef Türkiye Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve seyircinin çok sevdiği başarılı yarışma programlarından MasterChef Türkiye’nin yayın tarihi belli oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’dan Kırmızı Oda itirafı!

Hülya Koçyiğit ile Film Gibi Hayatlar programına konuk olan psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu Kırmızı Oda dizisi başlamadan önce Doktor Hanım'ı oynaması için teklif aldığını söyledi

Şeyma Subaşı, hakkında çıkan iddiaları yanıtladı

Şeyma Subaşı, hakkında çıkan iddiaları yanıtladı. Şeyma Subaşı, pahalı eşyalarını satarak paraya çevirdiği iddialarını yalanladı.

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Tv 8’de yayınlanacak, kadınlara, anneliğe ve geçmişin insanların hayatını nasıl etkilediğine dair hikayelerin anlatıldığı Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Acun Ilıcalı’dan Sert Tepki! Kralı Gelse Seni Buradan Gönderirim

Survivor All Star 2022'de sular durulmuyor. Acun Ilıcalı ile yarışmacı Yasin Obuz arasında racon kesme tartışması sert geçti.

Survivor 2022 All Star’a Katılan Yarışmacılar Ne kadar Ücret Alıyor?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve fenomen haline gelen Survivor’a bu sezon katılan yarışmacıların ne kadar haftalık aldıkları ortaya çıktı.

Kırmızı Oda Dizisi Mahkemelik Oldu

Kırmızı Oda dizisinde 8 hafta yayınlanan İranlı Mitra’nın hikayesinin İranlı bir yazarın kitabından çalıntı olduğu iddia edildi ve OGM Pictures’e ve Tv 8’e dava açıldı.

Olgun Toker’in Yeni Projesi Belli Oldu

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisine başarılı ve genç oyuncu Olgun Toker dahil oldu. Ünlü isim dizide Çınar karakterini canlandıracak.

Survivor All Star 2022 29. Bölüm İzle (22 Şubat 2022 Salı)

Survivor All Star 29. Bölüm İzle; 22 Şubat Salı akşamı 29. Bölümüyle ekrana gelen Survivor All Star’ın yayınlanan 29. Bölümünü tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 25. Bölüm İzle (16 Şubat Çarşamba)

Survivor 25. Bölüm İzle; 16 Şubat Çarşamba akşlamı 25. Bölümüyle ekrana gelen Survivor All Star 2022’nin yayınlanan 25. Bölümün ü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 24. Bölüm İzle (15 Şubat Salı)

Survivor 24. Bölüm İzle; 15 Şubat Salı akşamı 24. Bölümüyle ekrana gelen Survivor All Star 2022’nin yayınlanan 24. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 22. Bölüm İzle (13 Şubat Pazar)

Survivor 22. Bölüm İzle; 13 Şubat Pazar 22. Yeni bölümüyle ekrana gelen Survivor 2022 All Star yarışmasının yayınlanan 22. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2022 All Star’da Elenecek İsim İfşa Oldu

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor All Star’da elenecek isimler ifşalandı. Yarışmadan bu hafta kimin gideceği bir sosyal medya hesabından yayınlandı.

Kırmızı Oda 60. Bölüm İzle

Kırmızı Oda 60. Bölüm İzle; 11 Şubat Cuma akşamı 60. Bölümüyle ekrana gelen Kırmızı Oda’nın yayınlanan 60. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor All Star 14. Bölüm İzle

Survivor All Star 14. Bölüm İzle; 1 Şubat Salı 14. Bölümüyle ekrana gelen Survivor All Star programının yayınlanan 14. Bölümün ü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Erkan Petekkaya Delikanlı Sadi ile Yeniden Kırmızı Oda’da

Tv 8’in sevilen yapımlarından Kırmızı Oda’da geçen sezon 20 bölüm süren Delikanlı Sadi hikayesinin yeniden başlayacağı öğrenildi.

Survivor All Star 4. Bölüm İzle (18 Ocak Salı)

Survivor All Star 4. Bölüm İzle; Tv 8’de yayınlanan ve bu akşam 4. bölümüyle ekrana gelen Survivor All Star 2022’nin 4. bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Survivor 2022 All Star 1. Bölüm İzle (15 Ocak Cumartesi)

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor Türkiye bu sezon All Star Formatıyla ekranlara geliyor. Programın ilk bölümü15 Ocak akşamı ekrana geliyor.

Ünlü Oyuncu Kırmızı Oda’da 39 Bölüm Yer Alacak

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve seyircinin çok sevdiği Kırmızı Oda’da yayınlanan Keklik’in hikayesi 39 bölüme uzatıldı. Hikayede Ayta Sözeri rol alıyor.

MasterChef Dilara Elendi Aşk İddiaları Sona Erdi

MasterChef Türkiye’de sona gelindi. Şef önlüğünü giyen dört yarışmacı belli oldu. Yarışmaya beşinci olarak veda eden Dilara ise gözyaşları arasında veda etti.