O Ses Türkiye’den ayrılan Seda Sayan’ın yeni projesi belli oldu!

O Ses Türkiye’den ayrılan Seda Sayan’ın yeni projesi belli oldu!
Yemekteyiz programından ve O Ses Türkiye'nin jüriliğinden ayrılan Seda Sayan’ın yeni projesi belli oldu. Ünlü sunucunun hayranlarını heyecanlandıracak yeni işi nedir?

Olayların ve tartışmaların kadını Seda Sayan, yine gündem olmayı başardı. TV8'de yayınlanan Yemekteyiz programının sunuculuğundan ve O Ses Türkiye'nin jüri üyeliğinden olaylı bir şekilde ayrılan Seda Sayan’ın yeni projesi belli oldu. Ünlü şarkıcı ve sunucunun hayranlarını heyecanlandıracak yeni işi nedir? Neden böyle bir girişimde bulundu? Şimdi detaylar

O Ses Türkiye’den ayrılan Seda Sayan’ın yeni projesi belli oldu!

Yaşadığı polemikler ve tartışmalı evlilikleriyle gündemden düşmeyen ünlü sunucu Seda Sayan geçen haftalarda efsane yarışma Programı “O ses Türkiye” jüri üyeliğinden istifa etmişti. Hayranları ekranlarda görmeye alıştığı ünlü şarkıcının yeni projesini çok beğenecek. İşte o proje!

Turizm elçisi olacak!

TV8'de yayınlanan Yemekteyiz programının sunuculuğunu bırakan, jüri üyesi olarak görev yaptığı O Ses Türkiye programından olaylı bir şekilde Seda Sayan'ın yeni görevi belli oldu. Coronavirüs kısıtlamalarının kalkmasıyla rahat bir nefes alan Seda Sayan bu yazı Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Ören 'de geçirecek ve tüm konserlerine buradan gidecek. Heyecanla yeni görevine başlayacağı günü bekleyen Seda Sayan heyecanını hayranlarıyla şu cümlelerle paylaştı. "Bu cennetin tanıtılması ve tabii ki; çok iyi korunması için her türlü desteği vermeye hazırım. Gökova ve Ören'in gönüllü turizm elçisi olacağım"

Seda Sayan Kimdir?

1961'de İstanbul'da doğan şarkıcının gerçek adı Aysel Gürsaçer’dir. Tam anlamıyla çileli bir çocukluk geçiren ünlü ses, hayalleri uğruna evden bile kaçmıştır. Güzel sesi sonradan keşfedilen Seda Sayan, müzik dünyasındaki çıkışını 1980'li yıllarda yaptı. "Ah Geceler", "Bebeğim", "Ben Sana Demedim mi", "Sensizliğe Yanarım" ve "Var mısın" gibi parçalarla ününü pekiştiren şarkıcı, uzun bir süredir televizyonların sabah kuşağında kadın programı yapıyor. Birçok dizide oyuncu olarak yer alsa da müzik alanında ilerleyen seda Sayan sunduğu kadın programlarıyla dikkat çekti. Tam 6 kez evlilik yapan ve dilediği mutluluğu bir türlü bulamayan Seda Sayan, son olarak O ses Türkiye adlı yarışma programında jüri üyeliği yapmaktaydı.

TV programları

Yetiş Bacım, TGRT

Sabah Sabah Seda Sayan, Kanal D (2001-2006)

Seda Sayan ile Şans Kapısı, Kanal D (2004)

Sabahların Sultanı Seda Sayan, Kanal D (2006-2009)

Yalnız Değilsiniz, Kanal D (5 Ekim 2009 - 27 Kasım 2009)

Sabahın Sedası, Show TV (2011)

Beyazın Sultanı, Beyaz TV (2012)

Kaynana Gelin Seda'ya Gelin, Kanal D

Seda Sayan Show, Show TV (2014)

Evleneceksen Gel, Star TV (2015)

Evleneceksen Gel, Show TV (2015-2016)

25-06-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar