O Ses Türkye'de inanılmaz ayrılık!

O Ses Türkye'de inanılmaz ayrılık!
Tv 8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye'de o isim yeni sezonda olmayacak! Yeni sezon için hazırlıklara başlayan O Ses Türkiye yarışmasında hangi isim ayrılıyor? İşte O Ses Türkiye yarışmasının yeni jüri adayları.

Tv 8 ekranlarının başarılı yarışması O Ses Türkiye'de jüri üyeliği koltuğunda oturan Sibel Can yeni sezonda yarışmada yer almayacak. Tv 8 kanalının en başarılı yarışmalarından birisi olan O Ses Türkiye'de başarılı jüri Sibel Can yarışmadan ayrıldı. 

O Ses Türkiye yarışmasından ayrılan Sibel Can, “2016-2017 sezonunda TV8 ekranlarında Türkiye’nin en güzel seslerinin seçildiği O Ses Türkiye programının jürilerinden biri olma heyecanını bana yaşatan, başta sevgili Acun Ilıcalı olmak üzere; tüm jüri üyesi dostlarım Hadise, Murat Boz, Gökhan ve Hakan’a, Tarık Sezer ve muhteşem orkestrasına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Yeni yayın döneminde programa dahil olması için görüşülen tüm Türkiye’nin hepimizin Yıldız’ı çok sevdiğim Yıldız Tilbe’ye şimdiden hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi

Sibel Can'ın yerine hangi jüri olacak?

O Ses Türkiye sunucusu Acun Ilıcalı, yeni sezonda yayınlanacak olan yarışma için Yıldız Tilbe'ye teklif gönderdiğini açıklamıştı.

Yıldız Tilbe O Ses Türkiye'ye jüri mi oluyor?

Canlı Tv Blog Yıldız Tilbe O Ses Türkiye'ye jüri mi oluyor? Yıldız Tilbe O Ses Türkiye'ye jüri mi oluyor? Yıldız Tilbe O Ses Türkiye'ye jüri mi oluyor? 1 Paylaşım 1 2017-07-21 Ahmet Aksay Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının, jüri üyelerinin değişeceği yönündeki haberlere Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi. İzleyiciler konuyla ilgili uzun süredir açıklama bekliyordu.

İşte beklenen o açıklama Tv8 ekranlarında yer alan ve izleyicinin beğenisini kazanan O ses Türkiye’nin jürüleri değişecek mi? Merak edilen bu konuyla ilgili programın yapımcısı Acun Ilıcalı’dan bir açıklama geldi. Acun Ilıcalı, önümüzdeki sezon başlayacak olan ‘O Ses Türkiye’nin jüri koltuğuna Yıldız Tilbe’nin oturup oturmayacağı iddialarına açıklık getirdi. Konunun kesin ve net belli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı “Sadece ufak bir beyin jimnastiği yaptık. Yıldız Tilbe’yi ‘O Ses Türkiye’ye yakıştırıyorum. Çok değerli bir sanatçı, renk katacaktır” dedi. O Ses Türkiye’de kimler jürilik yapıyordu? Jürinin en eski üyeleri hadise ve Murat Boz. Ebru Gündeş’in ayrılmasının ardından onun koltuğuna Sibel Can geçmişti.

Diğer jüri üyeleri de Atena Grubu’nun sempatik ikizleri Gökhan ve Hakan Özoğuz. O Ses Türkiye ne zaman başlayacak? Her yıl, yayınlandığı her sezonda izlenme rekorları kıran O Ses Türkiye bu yılda reytingleri alt üst etmek için geri sayıma başladı. O Ses Türkiye 2017 – 2018 sezonunun kurban bayramından sonraki hafta Tv8 ekranlarında başlaması bekleniyor.

05-08-2017
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar