Okan Bayülgen’den Sert Çıkış!

Okan Bayülgen’den Sert Çıkış!
Ünlü televizyoncu ve şovmen Okan Bayülgen koronavirüs günlerinde iş yapamamaktan yakınan ve maddi açıdan zorlandıklarını ifade eden ünlülere adeta ateş püskürdü. İşte detaylar!

Ünlü televizyoncu ve şovmen Okan Bayülgen’i tanımayanınız yoktur herhalde. Kendine has üslubu ve tarzıyla şov programları hazırlayıp sunan ve seyircinin sevgisi kadar nefretini de üzerine çeken ancak bunu hiç dert etmeden doğru bildiği yolda devam eden biri Okan Bayülgen. Öyle ki televizyon programlarında soru soruş şeklini beğenmediği seyircileri pat diye yayından gönderen ve konuklarına hiç acımadan sorular soran biri kendisi. Bugün de bir televizyon kanalında yayınlanan röportajında eski performansından bir şey kaybetmediğini gösterdi. Bayülgen koronavirüs günlerinde iş yapamamaktan ve maddi açıdan zor duruma düşmekten şikayet eden ünlülere adeta ateş püskürdü. Ünlü şovmen bu ünlüler için sert ifadeler kullandı. İşte detaylar!

Çok Çirkin Bir Şey!

Ünlü şovmen Okan Bayülgen bugün Nişantaşı’nda magazin muhabirlerinin sorularını cevaplandırdı. Ünlü isim neşeli tavırlarıyla dikkat çekerken koronavirüs günlerinde karantinaya girmediğini belirtti. Bayülgen “karantinaya girmeden geçti. Çalıştık. Tabi ki televizyonda da işlerimiz vardı.” İfadelerini kullandı. Bayülgen ünlü isimlerin karantina döneminde maddi açıdan zorlandıklarının hatırlatılması üzerine adeta ateş püskürdü. Bayülgen “Çok çirkin buluyorum. Çünkü ben tiyatrocuyum bana sahip çıkın diye aptalca bir şey olmaz. O zaman bu dönemde çalışmayan bir sürü meslek grubunu ne yapacağız? Hizmet sektörünü ne yapacağız, temizlik işçilerini ne yapacağız, motor kuryeleri ne yapacağız, sağlık görevlileri ne olacak? En çok tiyatrocular ve dizide oynayan tiyatrocular ve sinema filmlerinde oynayan oyuncular ağlıyorlar. Bende çok çirkin buluyorum bu ağlamaları. Ağlıyorlar sürekli, ağlayacak bir şey yok. Hep birlikte bir yükün altına girdik hep birlikte çıkacağız” ifadelerini kullandı.

Kimsenin Önünü Kesmedim!

Okan Bayülgen bir soru üzerine Oğuzhan uğur ve Ali Biçim’in Okan Bayülgen ve beyaz önümüzü açmadı açıklamasına cevap verirken “ben herkesin önünü açtım biliyorsunuz. Öyle bir sorunumuz yok. Oğuzhan’ı da çok seviyorum. Onunla da hep bir şeyler yapıyoruz ve yapmak istiyoruz. Ali Biçim’le zaten çalıştık. Hatta kitabı var bende baya bir varım o kitapta, oradan da okuyabilirsiniz. Beyazıt da herhalde o da iyi bir şeyler yapmıştır.” İfadelerini kullandı. Neşeli halleriyle dikkat çeken Bayülgen tatil planı yapmadığını ve tatile çıkmayacağını da sözlerine ekledi.  

14-06-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar