Ömer dizisi yeni sezonda devam edecek mi?

Ömer dizisi yeni sezonda devam edecek mi?
Dram ve aile dizisi Ömer ilk sezonunda reytinglerde ilk 3'e girmeyi başardı. Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır'ın başrolünde yer aldığı dizi önümüzdeki sezon devam edecek mi?

Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay'ın başrollerini paylaştığı uyarlama dizi Ömer izleyiciden ilgi görmeye devam ediyor. Star TV 'de ekrana gelen dizinin ilk sezonu tamamlamak üzere olan dziinin akıbeti merak konusu oldu. Dizi severler merak ediyor, pazartesi akşamları ekrana gelen ve Müezzin Ömer ile Gamze’nin aşkı anlatılan Ömer dizisi önümüzdeki sezon devam edecek mi? Ömer dizisi oyuncuları ve konusu haberimizde. Şimdi detaylar

Ömer dizisi yeni sezonda devam edecek mi?

Yönetmen koltuğuna Cem Karcı'nın oturduğu, senaryosunu Gülizar Irmak'ın uyarladığı dram ve aile dizisi Ömer ilk sezonunda reytinglerde ilk 3'e girmeyi başardı. Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay'ın başrolünde yer aldığı dizinin birkaç bölüm sonra sezon finali yapacağı bilgisi geldi. Haliyle sevilen diznin yeni sezonda devam edip etmeyeceği dizi severlerin en çok merak edilmeye başlandı.


Yeni sezonda devam edecek

Henüz ne zaman sezon final yapayacağı netleşmeyen Ömer dizisi haziran ayında bir düğün hikyesinin anlatılduğı bölümle yayınına yaz tatili arası verecek. Sezon finalinde gerçekleşecek evlilik sahnesinin hangi karakterler arasında oalcağı ise gizemini koruyor. Ömer, yeni bölümüyle pazartesi 20.00'de Star TV'de!

Ömer dizisi konusu nedir?

Selahattin Paşalı'nın hayat verdiği Müezzin Ömer sakin, sevgi dolu bir resim öğretmenidir aynı zamanda. karşı apartmana taşınan ve yıllar sonra aile evine dönmek zorunda kalan özgür ruhlu Gamze'ye ilk görüşte aşık olan Ömer çok geçmeden aşkına karşışıl bulur ancak bu sefer de her iki tarafın ailesi bu ilişkiye çok sert tepki gösterir. Yıllar önce terk ettiği baba ocağına geri dönen Gamze, boşanmış ve çocuklu bir kadındır. Bekar bir anne olarak hayata sıfırdan başlamaya çabalarken ona ve tek oğluna en büyük desteği Ömer verir. Çevrelerindeki engellerden dolayı imkansız hale gelen Ömer ve Gamze’nin aşkı ferman dinlemeyecektir. 

Ömer dizisinde kimler oynuyor?

Ömer’i Selahattin Paşalı'nın oynadığı dizide büyük bir aşkla bağlanacağı Gamze karakterine ise Gökçe Bahadır hayat veriyor. Başarılı oyunuclardan Barış Falay Ömer’in babası Reşat'a  Merve Dizdar ise ablası Nisa karakterini canlandırıyor. 

16-04-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar