Ömer Dizisine Üç Kuruş Dizisinden Transfer

Ömer Dizisine Üç Kuruş Dizisinden Transfer
Star Tv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon ikinci sezonuyla ekranlara gelecek olan Ömer dizisinin kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz sezon Star Tv ekranlarında yayınlanan ve İsrail yapımı bir diziden uyarlanan Ömer dizisi ikinci sezon için çalışmalarını hızlandırdı. Kadrosunda güçlü isimlerin yer aldığı ve OGM Pictures tarafından hazırlanan Ömer Dizisi geçtiğimiz sezon ses getiren yapımlar arasında yer almıştı. Muhafazaker bir mahallede yaşanan ve bir cami imamının müezzin oğlu ile mahalleye taşınan çocuklu bir kadının aşkını anlatan dizi ilk sezonunda oldukça başarılı bir yayın performansı ortaya koymuş ve dizi ikinci sezon onayını almayı başarmıştı. Barış Falay ve Gökçe Bahadır’ın başrolünde yer aldığı dizinin kadrosuna ikinci sezon hikayesine göre yeni isimler katılmaya devam ediyor. Daha önce Esra Akkaya, Burcu Cavrar gibi oyuncuların katıldığı dizinin hikayesine son olarak Üç Kuruş dizisinde rol alan ve gösterdiği performansla herkesin beğenisini kazanan güzel oyuncu Damla Makar da dahil oldu.

Damla Makar Ömer Dizisinde

Star Tv’nin başarılı yapımlarından olan Ömer dizisinin ikinci sezon çekimleri devam ediyor. OGM Pictures tarafından hazırlanan ve kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı dizinin ikinci sezon kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Daha önce dizinin kadrosuna Vicdan karakteri olarak katılan Burcu Cavrar’ın kızı Nilüfer’de dizinin hikayesinde yer almıştı. Yapım şirketi yeni karakter Nilüfer için pek çok adayı masaya yatırmış ve bu oyuncularla görüşmeler başlamıştı. Sonunda dizinin yeni oyuncusu olarak genç ve güzel oyuncu Damla Makar ile el sıkışıldı. Dizide Vicdan’ın kızı Nilüfer olarak yer alacak olan Damla Makar son olarak Üç Kuruş dizinde rol almış ve oldukça başarılı bir performans ortaya koymuştu.

Ömer Yeni Oyuncuları Kimler?

OGM Pictures tarafından hazırlanan ve uyarlama bir dizi olan Ömer ikinci sezona hazır. Halen çekimleri devam eden dizinin ikinci sezon yayın tarihinin Eylül ayının ikinci haftası olacağı öğrenildi. Star Tv ekranlarında yayınlanan dizinin kadrosunda Merve Dizdar, Selahattin paşalı, Barış Falay, Gökçe bahadır gibi isimler yer alıyordu. Dizinin yeni sezon hikayesinde yer alan karakterlere göre yeni oyuncular ise, Esra Akkaya, Özgür Foster, Burcu Cavrar ve Damla Makar gibi isimlerden oluşuyor. Sevilen ve başarılı dizinin ikinci sezonda da büyük bir iddia içinde olduğu ve reyting yarılında önde olmak istediği öğrenildi.

31-08-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar