Tarık Emir Tekin Yalı Çapkını Dizisinin Çekimlerine Başladı

Tarık Emir Tekin Yalı Çapkını Dizisinin Çekimlerine Başladı
Star Tv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan ve ikinci sezonuyla ekranlara gelecek olan Yalı Çapkını’nın Kaya’sı Tarık Emir Tekin sete çıktı.

Geçtiğimiz sezonun flaş yapımları arasında yer alan ve Cuma akşamları Star Tv ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni dizi Yalı çapkını 2. Sezon hazırlıklarını ve çekimlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Kadrosunda pek çok ünlü ve başarılı ismin yer aldığı dizi 2. Sezonda da yine Cuma akşamları seyirciyle bulacak ve rakipleriyle kıyasıya bir reyting mücadelesine girecek. Geçtiğimiz sezon özellikle Show Tv ekranlarında yayınlanan Kızılcık şerbeti ile kıyasıya bir yarış içinde olan dizi bu sezon ayrıca arka Sokaklar ve Ateş Kuşları ile de büyük bir mücadele verecek. OGM Pictures tarafından hazırlanan ve ünlü yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden televizyona uyarlanan dizinin bu sezonda yine kanalının göz bebeği yapımlarından olacağı belirtiliyor. Dizi yapım şirketi bunun için çalışmalarını sürdürürken dizinin kadrosuna hikayeye göre yeni isimler katılmaya da devam ediyor.

Kaya Hikayeye Dahil Oldu

Geçtiğimiz sezon başlayan ve hu sezon ikinci sezonuyla ekrana gelecek olan OGM Pictures tapımı Yalı çapkını çekimlerine başladı. Eylül ayında yeni sezonu açacak olan dizinin kadrosuna son olarak ünlü isimler katılmıştı. Dizinin kadrosuna katılan oyunculardan biri olan ve son zamanların gözde isimleri arasında gösterilen Tarık Emir Tekin diziye Kaya karakteri olarak dahil olmuştu. Diziye yurtdışından gelecek olan Kaya Halis Ağa’nın kızı Nükhet’in oğlu olarak dahil oluyor ve konağa geliyor. Çekimleri başlayan ve oldukça heyecanlı olduğu gözlenen başarılı oyuncunun canlandıracağı Kaya karakterinin dizinin 2. Sezonuna damga vurması bekleniyor. Burcu Alptekin’in yönetmen koltuğunda yer aldığı dizinin ikinci sezon ilk bölümü olan 37. Bölümü heyecanla beklenmeye başlandı.

Yeni İsimler Katıldı

OGM Pictures tarafından hazırlanan ve geçtiğimiz sezonun flaş dizilerinden olan Yalı çapkını ikinci sezonu için gün saymaya başladı. Eylül ayının ikinci haftasında ekrana gelmesi planlanan dizinin kadrosuna son olarak Binnur Kaya ve Tarık Emir Tekin anne oğul olarak katılmıştı. Burcu Alptekin tarafından yönetilen dizinin senaryosunu Leyla Uslu Oter ve Ekin Akçay kaleme alıyor. Dizi Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden televizyona uyarlanıyor. Tarık Emir Tekin dizide Kaya karakterine hayat verirken annesini oynayacak Binnur kaya ise Nükhet karakterine hayat veriyor.

31-08-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar