Oyuncu Hande Doğandemir'in yeni projesi belli oldu

oyuncu Hande Doğandemir'in yeni projesi belli oldu
Kırmızı Oda ve AnnemiziSaklarken dizileriyle adını yeniden duyuran Hande Doğandemirr, 149” filminde kadın başrol oynayacak Hande Doğandemir yakında sete çıkmaya hazırlanıyor.

Yaz sezonunun gelişiyle birlikte diziler yayınlarına ara verirken özellike fsinema sektörü yoğun bir döneme girdi. Neredeyse her gün bir film çekilen sinema sektöründe oyuncular kimi zaman tatil yapmaya fırsat bulamıyor. Bunlardan biri olan ve Annemizi Saklarken dizisileriyle yıldızı parlayan usta oyuncu Hande Doğandemir'in yeni projesi belli oldu. Yaz sezonununHayranları Hande Doğandemir’in yeni projesini ve hayatını merak ediyor. Hande Doğandemir kimdir, nerelidir ve hangi projeledeyer almıştır? Şimdid etaylar

Hande Doğandemir'in yeni projesi belli oldu

Son olarak yer aldığı Tv8 yapımı Kırmızı Oda ve AnnemiziSaklarken dizileriyle adını yeniden duyuran Hande Doğandemir yaz dönemini boş geçirmeyen isimlerden biri. Sadi Canpolat’ın yapımcılığını üstlendiği “49” filminde kadın başrol oynayacak olan Hande Doğandemir yakında sete çıkmaya hazırlanıyor.

49 filmi konusu nedir?

2014 yılında DAEŞ’in Musul’u ele geçirmesi sonrası Türkiye Musul Başkonsolosluğu’nda bulunan 49 kişi rehin alınmış ve Türkiye uzun süre bu olayı konuşmuştu. İşte 2014 yılında yaşanan rehine olayı ve inanılmaz kurtarılma olayını anlatan 49 adlı filmin kadrosu belli oldu. Erkek başrol olarak İsmail Hacıoğlu’nun kadın başrol olarak Hande Doğandemir’in oynayacağı sinema filminde Sinan Tuzcu, Doğukan Polat, Hasan Küçükçetin ve Kerem Alışık da rol alacak. Hakan İnan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu 49 adlı filmi Barış Erdoğan ve İllker Arslan kaleme aldı.

Hande Doğandemir Kimdir?

1985 Ankara doğumlu Doğandemir, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi sosyoloji bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerine başrol oynadığı Keskin Bıçak ile başlayan Hande Doğandemir, İbreti Ailem’de hayat verdiği İpek Şenocak karakteriyle şöhreti yakaladı. Ünlü oyuncu aynı zamanda TRT'de sunuculuk yaptı.

Yer Aldığı Projeler

2021 Annemizi Saklarken

2021 Hükümsüz -Filiz

2020 Kırmızı Oda -Nesrin

2019 Yüzleşme Masal Karaca / Gonca Kalenderoğlu

2018 Can Kırıkları- Leyla Akgün Doğan

2017 Muhteşem Yüzyıl: Kösem- Hatice Turhan Sultan

2016 Hayatımın Aşkı- Gökçe

2015 Racon: Ailem İçin Yağmur / Azra

2011-2012 Sen De Gitme

2013/2014 Güneşi Beklerken -Zeynep Yılmaz

2013 Leyla ile Mecnun- Şans

2013 Şubat Elem

2012 Böyle Bitmesin Ceylan Ağalı

2012 İbreti Ailem İpek Şenocak

2010 Kahramanlar- Zeynep Kayhan

2010 Keskin Bıçak -Aslı Karaağaç

30-06-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar