Özcan Deniz'in sevgilisi Samer Dadgar kimdir?

Özcan Deniz'in sevgilisi Samer Dadgar kimdir?
Özcan Deniz'in sevgilisi Samer Dadgar kimdir? Ünlü oyuncu Özcan Deniz'in genç sevgilisi en çok merak edilenler arasında yer aldı.

Eski eşi Feyza Aktan ile sorunlu bir şekilde ayrılan nlü oyuncu Özcan Deniz, magazin dünyasının gündemine oturdu. Genç sevgilisi Samar Dadgar ile sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Özcan Deniz'in sevgilisi Samar Dadgar kimdir? sorusu ise en çok arananlar arasında yer alıyor. Samar Dadgar nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor gibi soruların tüm yanıtı bu yazımızda...

Başarılı oyuncu Özcan Deniz, geçtiğimiz aylarda eski eşi Feyza Aktan ile olayl bir şekilde boşanmıştı. Aralarında yaşanan bir kavga nedeniyle yine magazin gündemine oturan Özcan Deniz, şimdi ise yeni sevgilisi ise kendisinden söz ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde tamamlanan velayet davasında, anne davayı kazanmıştı. Velayet davasını kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Özcan Deniz, teselliyi yeni sevgilisinin kollarında buldu. Bunun üzerine genç sevgilisi Samar Dadgar ise sosyal medyada çok sayıda paylaşımlar yapmaya başlayan Özcan Deniz, oldukça dikkat çekti. Özcan Deniz'in genç sevgilisini gören takipçileri ise Samar Dadgar kimdir? sorusunun yanıtını aramaya başladı. Peki Samar Dadgar kimdir?

Özcan Deniz'in sevgilisi Samer Dadgar kimdir?

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabı üzerinden fotoğraflarını paylaşarak aşkını ispatlayan Özcan Deniz, Tam 'kaybettim' dendiği zaman bulunansın. Vicdansın, Baharsın, Denizsin, Kumsalsın...Küçük kalbinle koca dünyaya kafa tutansın...İyi ki de 'inatsın', sabırsın. Onca 'yok'luğa sahiplerin arasında nadide bir 'VAR'SIN..' sözleri ile aşkını ilan etti. Ardından genç modacı Samar Dadgar ise sevgilisi Özcan Deniz ile fotoğrafını paylaşarak 'Gülüşüne dünyaları vermeye hazır olduğum. Damarlarıma aşk pompalayan, karnımın içinde asırlardır kelebekler uçuşturan, ondan çok şey öğrendiğim, canım yoldaşım, sırdaşım, her şeyi danışabildiğim, bana hayatımda imkansız diye bir şey olmadığını gösteren, benim değerlim, gözyaşlarımın da gamzemin de kahkahalarımın da en güzel yıllarımın anlamı, nefesimi kesen adam. Sen benim ömrümsün, sen bana can oldun. Ben de canımın değerini bileceğim. İyi ki varsın benim yârim...' sözlerini not düştü.

İranlı moda tasarımcı Samar Dadgar 26 yaşındadır.Ünlü oyuncu Özcan Deniz ile aşk yaşamaya başlayan Samar Dadgar, magazin dünyasında en çok merak edilenler arasında yer aldı.

04-01-2022
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar