Özge Gürel Yeni Bir Anlaşma İmzaladı

Özge Gürel Yeni Bir Anlaşma İmzaladı
Bay Yanlış dizisinde Can Yaman ile başrol paylaşan genç oyuncu Özge Gürel İtalyanların kalbini kazanmayı başardı. İtalyan markasının yüzü olacak.

Kiraz Mevsimi dizisinde ilk başrolü oyunculuğu ile çok sevilen Özge Gürel dizide Serkan Çayoğlu ile rol almıştı. Son projelerinde Can Yaman’la birlikte başrolünü paylaştığı Dolunay ve Bay Yanlış dizileriyle yurt dışında da beğenildi. İtalya’nın da gönlünü fetheden Özge Gürel yeni bir anlaşma yaptı. Genç oyuncu İtalya’da bir anlaşmaya imza attı. Güzel oyuncu Özge Gürel, bir İtalyan markasının yüzü oldu.

Uzun zamandır ekrandan uzak olan Özge Gürel, geçen sezon Can Yaman ile birlikte rol aldığı Bay Yanlış dizisi ile ekranlara gelerek hayranlarını mutlu etmişti. Oyunculuk hayatında birçok başarılı yapımda rol alan Özge Gürel, Can Yaman’la birlikte başrolleri paylaştığı Dolunay’la adını geniş kitlelere duyurmayı başarmıştı. Genç ve güzel oyuncu bir İtalyan markasının yüzü olacak.

Fox Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkan Bay Yanlış Can Yaman ve Özge Gürel’e rağmen istediği reytingleri ede edemeyip final yapmıştı. Romantik komedi türündeki Bay Yanlış Türkiye’de tutmadı ama İtalya’da izlenme rekorları kırmayı başardı.

Can Yaman için İtalya’da yayınlanması popülerliğine daha fazla etki sağlarken güzel oyuncu Özge Gürel için çok daha fazla kitleye ulaşmasını ve kariyer basamaklarında yardımcı oldu. Kısa süre önce İtalya’da yayınlanmaya başlayan Bay Yanlış, sevilerek izlenmeye devam ederken Özge Gürel için yeni başlangıçlara imkân sağlamış oldu.

İtalya’da dizinin yayınlanması ile ünlü oyuncu Özge Gürel yurt dışında yeni bir anlaşma yapmasını sağladı. Genç ve güzel oyuncu Özge Gürel, İtalyan spor giyim markası Pyrex markası ile anlaşma sağladı. Pyrex markasının yüzü olan Özge Gürel hayranlarını çok sevindirdi.

Bay Yanlış dizisi sonrasında başka bir projede yer almayan Özge Gürel Çağatay Ulusoy’un başrol de rol aldığı Yalı Çapkını isimli dizi için ismi anılıyor. Özge Gürel dışında proje için Neslihan Atagül’ün de diziye düşünüldüğü konuşuluyor. Proje için henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Başarılı oyuncu Özge Gürel Türkiye’den sonra ismini İtalya’ya duyurmayı başardı. İtalyan markasının yüzü olan genç oyuncu daha geniş bir kitleye sahip olacak. Can Yaman ile rol aldığı dizi projesinden sonra İtalya’nın kalbine dokunmayı başardı.

 

05-11-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar