Pınar Deniz Kaan Yıldırım 1. Yıllarını Kutladı

Pınar Deniz Kaan Yıldırım 1. Yıllarını Kutladı
Ünlü oyuncu çift Pınar Deniz Kaan Yıldırım bundan tam bir yıl önce bir aşk yaşamaya başladılar. Çift aşklarının 1. Yılını tamamladı ve ilk yıllarını kutladı

Ünlüler arasında yaşanılan aşklar her zaman merak konusu olmuştur. Magazin basını, internet haber siteleri ve sosyal medyada yoğun olarak takip edilen bu aşklar her zaman hedef kitleden alıcı bulmuş ve merakla takip edilmiştir. Özellikle göz önünde olan oyuncular ve şarkıcıların aşkları sık sık gündeme gelmiştir. Son bir yıl içinde ünlüler arasında pek çok aşk başlayıp biterken bir yıl önce başlayan Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım aşkı doludizgin devam ediyor. Bundan yaklaşık bir yıl önce oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun doğum gününde tanışan ve arkadaş olan çift bundan sonra hızlı bir aşk süreci içine girdi. İlk başlarda aşklarını gizleyen çift daha sonra bu aşkı gözler önünde yaşamaya başlarken sık sık yakında bitecek, bitti, uzun sürmez gibi sözlere aldırmadan aşklarını devam ettirdiler. Sık sık magazin basını ve sosyal medyanın gündemine gelen çiftin aşkı şimdilerde birinci yılını doldurdu. Çift bu bir yılı sosyal medya hesaplarından kutladı.

Kaan Yıldırım & Pınar Deniz Aşkı Senedir

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun yaş gününde tanışan Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz arasında bir aşk filizlenmeye başladı. Çift her ne kadar basında bu iddialar çıksa da aşklarını gözlerden ırak yaşamaya çalıştı. Bir süre sonra çift bu aşkı daha fazla saklayamadı ve bir konserde ilk kez bu aşkı magazin basınına itiraf ettiler. O günden sonra da sıcak, samimi ve saygılı bir aşk yaşamaya başladılar. Sık sık gündeme gelen aşkları her ne kadar bitecek iddiaları ile yazılıp çizilse de bu aşk bugüne kadar geldi. Çiftin tanışmalarının üzerinden tam bir yıl geçti ve Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım aşklarının ilk yılını doldurdu. Çiftin aşk yaşamaya başlamasının üzerinden tam bir yıl geçti. Kaan Yıldırım bu bir yılı sosyal medya hesabından Fikrimin İnce Gülü şarkısı eşliğinde “senedir” ifadeleriyle duyurdu. Bu paylaşım kısa sürede gündem olurken çiftin aşkı da yeni bir merhaleye girmiş oldu.

Yargı Yeni Sezonda Devam

Öbür taraftan ünlü oyuncu Pınar Deniz’in rol aldığı Yargı Dizisi yeni sezon hazırlıklarına ağustos ayında başlayacak. Bu sezon son sezonuyla ekrana gelecek dizi yine seyircinin heyecanla beklediği yapımlar arasında. Bu arada oyuncunun başrolünü oynadığı Aktrist dizisi de seyirciden tam not aldı. İnternet yayın platformunda yayınlanan ve ünlü bir ismin geceleri seri katil olarak ortaya çıkmasını anlatan dizi seyirciden tam not aldı ve en çok seyredilenler arasına girmeyi başardı.

05-07-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar