Pınar Deniz'in Yeni İmajı Hürrem Sultan'a Benzetildi

Pınar Deniz'in Yeni İmajı Hürrem Sultan'a Benzetildi
Yargı’nın başarılı ve güzel oyuncusu son dönemlerin aranılan yıldız ismi Pınar Deniz saçlarını boyattı olanlar oldu. Ünlü isim Hürrem Sultan'a benzetildi.

Son yılların televizyon ve internet yayın platformlarında yayınlanan dizlerin aranılan kadın baş rol oyuncularından biri olan güzel yıldız Pınar deniz bir kez daha magazin basının gündemine oturdu. Geçtiğimiz yıl Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve önümüzdeki sezonda devam edecek olan yargı adlı dizide Avukat Ceylin karakteriyle seyirci karşısına çıkan güzel oyuncu son olarak Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney Plus ile anlaşmaya varmıştı. Son zamanlarda oldukça popüler olan ünlü oyuncu aynı zamanda pek çok yerden teklif almaya devam ederken Disney Plus’ya yayınlanacak yeni projesi için imajında büyük bir değişikliğe gitti. Pınar deniz saçlarını bir zamanlar ülkemizde fırtınalar estiren bir dizinin karakterinin saçlarının renginde boyattı ve bunu da sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü isim bir anda bu fotoğrafla gündem olurken binlerce beğeni ve yorum yapıldı.

Pınar Deniz Hürrem Sultan Oldu

Yargı’nın başarılı ve cevval avukatı Ceylin karakterini canlandıran Pınar deniz bu günlerde yeni projesine hazırlanıyor. Disney Plus için çekilecek bir dizide yer alacak olan Pınar deniz dizideki karakterinin özellikleri gereği saçlarını kızıla boyattı. Bu halini sosyal medya hesabından paylaşan Pınar deniz bu imajıyla bir dönem ülkemizde de fırtınalar koparan Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Meryem Uzerli’nin canlandırdığı Hürrem Sultan’a benzetildi. Sosyal medya hesabına binlerce beğeni ve yorum alan Pınar Deniz bir anda magazin basını ve sosyal medyanın gündemine oturdu. Ünlü oyuncunun sevenleri ve fotoğrafa yorum yapanlar kızıl rengi oyuncuya çok yakıştırırken bir kısım takipçi ve seveni ise eski halini daha güzel bulduklarını belirtti. Ancak her iki kesim de ünlü oyuncunun Hürrem Sultan’a çok benzediği konusunda aynı fikri paylaştı.

Pınar deniz Dizileri Neler?

Dizi ve filmlerin aranılan oyuncuları arasında yer alan ünlü ve güzel oyuncu Pınar deniz 4 Kasım 1993 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Öğrenim hayatının ardından setlerde yer almaya başlayan oyuncunun asıl çıkış yaptığı proje Vatanım sensin olmuştur. Oyuncu bugüne kadar, Kardeşim Benim 2, İnsanlar İkiye ayrılır, Sil Baştan, Beyaz yalan, Vatanım Sensin, Bir Deli Rüzgar, Menajerimi Ara, Kırmızı Oda, Yargı, Aşk 101, Aşkın Kıyameti ve Avcı adlı yapımlarda yer almıştır.

06-08-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar