Aytaç Şaşmaz ‘Gelecek Uzun Sürer’ Dizisinde! Dizinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Aytaç Şaşmaz ‘Gelecek Uzun Sürer’ Dizisinde! Dizinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?
Ay Yapım imzalı yerli Beverly Hills 90210 uyarlaması ‘Gelecek Uzun Sürer’ dizisinin başrolü Aytaç Şaşmaz oldu! Dizinin oyuncu kadrosunda bomba isimler rol alıyor. İşte o isimler

ABD’de 1990-2000 yılları arasında Fox’ta yayınlanan ‘Beverly Hills 90210’ dizisi tüm dünyada severek izlenen gençlik dizilerinden biri oldu. ‘Evimiz Hollywood’da adıyla ülkemizde de yayınlanan dizi ‘Beverly Hills 90210’ dan uyarlanarak ülkemizde ‘Gelecek Uzun Sürer’ adıyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Birkaç uzantısınında yapıldığı dizi ülkemizde 10 sezon sürdü. Aynı zamanda 2019 yılında kendi kişiliklerine yakın bir versiyonla gerçek hayattaki ilişkilerinden esinlenilerek hazırlanan 6 bölümlük sezonu çekildi ve orijinal kadronun çoğunluğu dizide rol almıştı. Darren Star’ın orijinal yaratıcılığını yaptığı dizide Jennie Garth, Jason Priestley, Tori Spelling, Brian Austin Green, Ian Ziering, Shannen Doherty Gabrielle Carteris, ve Luke Perry gibi isimler yer almıştı. ‘Gelecek Uzun Sürer’ dizisinin oyuncu seçmeleri devam ederken, dizinin kadrosuna birçok flaş isim dahil oldu. Dizinin başrolüne Aytaç Şaşmaz gelirken, dizinin oyuncu kadosunda kimlerin olduğu merak konusu oldu. İşte ‘Gelecek Uzun Sürer’ dizisinin başrolleri ve dizinin oyuncu kadrosundaki isimler…

‘Gelecek Uzun Sürer’ Dizinin Başrolüne ‘Aytaç Şaşmaz’ Dahil Oldu

‘Beverly Hills, 90210’ dizisinin yerli uyarlaması ‘Gelecek Uzun Sürer’ için hazırlıklar tüm hızıyla sürerken diziye flaş bir isim dahil oldu. Bir süredir ekranlara dönmesi beklenen, hayranları tarafından büyük ilgi gören ve hangi dizide rol alacağı araştırılan isim Aytaç Şaşmaz ‘Gelecek Uzun Sürer’ dizisinin başrollerinden biri oldu. Dizinin diğer başrol oyuncuları ise Aslıhan Malbora, Mert Yazıcıoğlu ve Hafsanur Sancaktutan olarak belilenmişti.

Aytaç Şaşmaz, 98 Manisa doğumlu genç oyuncu ilk olarak ‘Söz’ dizisi ile adını duyurdu ve dizide ‘Feyzullah’ karakterine hayat verdi. Daha sonra ‘Kötü Çocuk’ adlı sinema filminde rol aldı. Ardından ‘Hekimoğlu’ dizisinde ‘Emre Acar’, Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde ‘Niko’ ve son olarak 2021 yılı yaz döneminde Cemre Baysel ile ‘Baht Oyunu’ dizisinde başrolü paylaşmış, romantik komedi dizisinde ‘Bora Doğrusöz’ karakterini canlandırmıştı. Baht Oyunu dizisi ile kariyerinde büyük bir basamak atlayan yakışıklı oyuncu bu dizi ile 47. Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu Ödülü’ne hak kazanmış ayrıca yılın en iyi dizi çifti ödülünü kazanmıştı. Bu dizi ile tanışan Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel sevgili oldu. Bu yıl ‘Gelecek Uzun Sürer’ dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Aytaç Şaşmaz dizide ‘Evren’ karakterine hayat verecek. Ayrıca 2023 yılında da ‘İlk Göktürk’ adlı filmde boy gösterecek oyuncu ‘İstemi Yabgu’ karakterini canlandıracak. 24 yaşındaki genç oyuncu gösterdiği başarılı performansları ile dizilerin aranan jönlerinden biri haline geldi.

‘Gelecek Uzun Sürer’ Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

‘Gelecek Uzun Sürer’ kadrosuna bomba isimler dahil oldu. Güçlü kadrosu ile ekranlara gelecek dizide Aslıhan Malbora, Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan ve Necip Memili’nin yer alacağı dizinin kadrosuna Aytaç Şaşmaz, Nur Fettahoğlu ve Metin Coşkun dahil oldu.

Ay Yapım’ın haklarını satın aldığı 1990 yillarinin amerikan uyarlamasi dizide bir grup gencin renkli hikâyesi beyazcama taşınacak. ‘Kuş Uçuşu’ adlı Netflix dizisini son olarak çeken Deniz Yorulmazer’in yöneteceği diziyi ‘Çukur’ ve ‘Üç Kuruş’u da yazan Damla Serim kaleme alıyor.

Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aslıhan Malbora ve Aytaç Şaşmaz’ın beraber başrollerini paylaşacakları dizide, Aslıhan Malbora ile Mert Yazıcıoğlu ikiz kardeşlere hayat verecek. Bu konuyla ilgili, Necip Memili, bir paylaşım yapmış ve altına ‘’Doğrudur, baba oğul birbirine benzer. Her halleriyle… Ay bekleyiniz’’ yazmıştı. Memili’nin Ay Yapım’ın dizisini kastettiği ortaya çıktı. Ünlü oyuncu dizide Aslıhan Malbora ve Mert Yazıcıoğlu’nun babaları ‘Harun’ rolüyle seyirci karşısına çıkacak. ‘Evimiz Hollywood’da’ adıyla yayınlanan dizinin en çok merak edilen rollerinden biri Luke Perry’nin hayat verdiği Dylan McKay’ı kimin canlandıracağıydı. Böylelikle Mert Yazıcıoğlu ve Aytaç Şaşmaz’ın canlandıracağı belli oldu.

Gelecek Uzun Sürer dizisi önümüzdeki sezon Eylül ayında Fox TV ekranlarında yayınlanacak.06-08-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar