Ramo’nun Fatoş’u Cemre Baysel’den İlginç Açıklamalar!

Ramo’nun Fatoş’u Cemre Baysel’den İlginç Açıklamalar!
Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Ramo’nun Fatoş’u Cemre Baysel’den ilginç açıklamalar! Başarılı oyuncu Fatoş’u anlattı! İşte ayrıntılar!

Son günlerde en çok konuşulan dizilerden biri Ramo. Show Tv’de ekrana gelen ve henüz yeni başlayan dizi bir mafya dizisi olsa da yinede içinde barındırdığı aşk, tutku, ayrılık gibi kavramlarla her kesimden seyirciye hitap ediyor. Adana’da çekilen dizi mafyanın içinde yer alan ancak mafyaya savaş açan ve ailesini korumak için çaba harcayan bir genç olan Ramo’nun ve etrafındakilerin hikayesini konu alıyor. Ramo ailesi için Adana mafyasına kafa tutarken aynı zamanda birçok acıyı da beraberinde yaşamaya başlıyor. Ramo’nun üstüne titrediği ve zarar görmemesi için her şeyini verebileceği kız kardeşi Fatoş karakteri dizide yaşadığı aşk ve olayların içinde yer alan haliyle oldukça başarılı bir performans sergiliyor. Fatoş karakterini canlandıran Cemre Baysel’in bir süre önce yaptığı açıklamalar ise oldukça ilginçti. İşte detaylar!

Cemre Baysel’den Fatoş Açıklaması!

Ramo Dizisi’nin başarılı ve güzel oyuncusu Fatoş karakterini başarıyla canlandıran Cemre Baysel dizi ve canlandırdığı Fatoş karakteri hakkında açıklamalarda bulundu. Oyuncu dizideki Fatoş için “Tutkulu, korkusuz, içten, hayalperest ve dik başlı” ifadelerini kullanırken bu özelliklerden birini hayatında yaşamak istediğinde hayalperesti tercih ediyor. Cemre Baysel “Hiçbir zaman pembe hayalleri olan biri olmadım. Her zaman isteklerim oldu tabi ama bunlar için hırslanmadım, illa olsun diye çabalamadım. Benim için hayırlısıysa zaten olur dedim hep. Hayal kırıklığına uğrayıp üzülmektense, akışına bırakıp mutlu olmayı seçtim” ifadelerini kullandı. Cemre Baysel Ramo dizisini bir iç pilava benzetirken kendi karakteriyle ilgili olarak “İç pilavın içinde pek çok ürün var. Ciğer, badem, kestane şöleniyle birlikte ben içindeki kuş üzümüyüm diyebilirim. O olmasa ağır tatlar arasındaki ince ve tatlı geçiş nasıl sağlanabilir” ifadelerini kullanıyor.

Başka Karakterlerde Olmayı Seviyorum!

Cemre Baysel oyunculukla ilgili düşüncelerini dile getirirken “bu iş çekilmeyecek derecede ağır olsaydı bu işi yapmazdım. Her işin kendine göre zorlukları var tabi ama ben yine de bunları sorun olarak görmüyorum diğer meslek gruplarıyla karşılaştırdığımızda. İşimin en sevdiğim tarafı ise bambaşka şekilde davranmak. Cemre olarak yapamayacağım şeyleri Fatoş olarak, Melis olarak vs. yapabilmek. Hissetmediklerimi onlar üzerinden hissedebilmek” açıklamasını yaptı. Oyuncu son olarak şu an rol aldığı Ramo dizisindeki en sevdiği repliğin “İsyan akıl dışıdır benim ciğerim. İsyan sanattır” olduğunu vurguluyor.

26-02-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar