Reha Muhtar’dan Tamer Karadağlı’ya olay gönderme!

Reha Muhtar’dan Tamer Karadağlı’ya olay gönderme!
Reha Muhtar yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı Sosyal medyadan eski eşiyle adı polemiğe karışan Tamer Karadağlı’ya bomba bir gönderme yapan Muhtar ne dedi?

Ünlü spiker Reha Muhtar ve Çocuklar Duymasın dizisinin efsane oyuncusu Tamer Karadağlı arasındaki buzlar bir türlü erimiyor. Reha Muhtar’ın eski eşi Deniz Uğur'la yaşadığı ilişki nedeniyle sürekli gündem olan oyuncu Tamer Karadağlı ve Reha Muhtar zaman zaman polemik yaşıyor. Yıllarca ana haber spikeri olarak Show Tv’de sunuculuk yapan Reha Muhtar uzun süredir çocuklarına şiddet uygulamasıyla gündem olmayı sürdürüyor. Eski eşi Deniz Uğur’un bir dönem aşk yaşadığı Tamer Karadağlı hakkında çok konuşulacak bir paylaşım yaptı. İşte Reha Muhtar’ın Tamer Karadağlı hakkında yaptığı gönderme haberimizde. Şimdi ayrıntılar

Reha Muhtar’dan Tamer Karadağlı’ya olay gönderme!

Reha Muhtar yine çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. Sosyal medyadan eski eşiyle adı polemiğe karışan Tamer Karadağlı’ya bomba bir gönderme yaptı. Muhtar, paylaşımında Karağlı’nın oynadığı Çocuklar Duymasın dizisine göndermede bulunarak şöyle bir not paylaştı: "Çocuklar Duymasın istedim olmadı Mevla’m"

Çocuklar Duymasın dizisindeki Haluk'a hayat veren Tamer Karadağlı'ya göndermede bulunan bir dönemin efsane haber spikeri Reha Muhtar ile oyuncu Deniz Uğur arasındaki velayet davası, aylardan bu yana gündem olmayı sürdürüyor. Gazete manşetlerinden inmeyen olaya göre Reha Muhtar'ın oğlu Poyraz'ın velayeti babasında kalırken, kızı Mina'nın geçici velayeti ise anne Deniz Uğur'a verildi.

İkili Arasındaki Savaş Devam Ediyor

Bu sırada mahkemenin karar vermesi ikili arasındaki gerginliği daha da artırdı. Taraflardan Deniz Uğur, geçtiğimiz günlerde Reha Muhtar'ın bir restoranda imza attığı rezaleti yayınlandı. Reha Muhtar’ın garsonlarla tartıştığı anlara ilişkin görüntüleri yayınlayan Deniz Uğur, eski eşi Reha Muhtar'ın akli dengesinin yerinde olmadığını mahkemede iddia etti. Geçtiğimiz günlerde ise Muhtar'ın müdavimi olduğu bir restorandan garsonlarla tartıştığı için ayrılmak zorunda kaldığını söyleyen Deniz Uğur’a yanıt ise bambaşka birinden cevap geldi.

Cevap Seren Serengil'den geldi

Söz konusu iddiaya yanıt beklendiği Reha Muhtar’dan değil Seren Serengil’den geldi. Seren Serengil, Muhtar'ın aynı restorana devamlı gittiğini ve böyle bir olayın hiçbir zaman yaşanmadığını dile getirdi. Bu gelişmeden sonra bir hamle de Reha Muhtar'dan geldi. Muhtar daha önce Seren Serengil'i arayarak "Reha'ya destek verme" dediğini iddia ettiği oyuncu Tamer Karadağlı'yla ilgili bir kez daha paylaşım yaptı. Muhtar, son yaşanan olayları işaret ederek, "Çocuklar Duymasın istedim olmadı Mevla’m" ifadelerini kullanarak Çocuklar Duymasın dizisindeki Haluk rolüyle özdeşleşen Karadağlı'ya göndermede bulundu.

07-11-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar