Reyting Sonuçları: 18 Ekim Pazartesi

Reyting Sonuçları: 18 Ekim Pazartesi
18 Ekim Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Kalp Yarası ve Yasak Elma dizilerinin ekrana geldiği Pazartesi gününün en çok izlenen dizisi hangisi oldu?

18 Ekim Pazartesi günü ekrana gelen dizi, tv programı ve haber bültenlerinin reyting sonuçları belli oldu.

Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen pazartesi reytingleri günün en çok araştırılan başlıkları arasında yer aldı. Aynı zamanda televizyon izleyicisi dün hangi kanalda hangi dizi ve program yayınlandığını da merak etti ve araştırdı. Pazartesi günü Fox'ta Yasak Elma, Atv'de ise Kalp Yarası dizileri yeni bölümüyle ekrana gelen yapımlar olurken Tv8'de MasterChef Türkiye programı izleyiciyle buluştu.

18 EKİM PAZARTESİ DİZİ REYTİNGLERİ

'Yasak Elma' dizisi tüm reyting gruplarında günü birinci sırada tamamlayarak en çok izlenen dizi oldu.

TOTAL İLK 10

Total reyting grubunda günü birinci sırada tamamlayan yapım 'Yasak Elma' dizisi oldu. 'Kalp Yarası' günü ikinci sırada tamamlarken, 'Fox Ana Haber' listenin üçüncü sırasında yer aldı. 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' dördüncü, 'Esra Erol'da' beşinci, 'MasterChef Türkiye' ise günü altıncı sırada tamamlayan yapım oldu.

AB İLK 10

AB reyting grubunda ise 'Yasak Elma' birinci, 'MasterChef Türkiye' ikinci, 'Kalp Yarası' dördüncü sırada günü tamamladı.

ABC1 İLK 10

ABC1 reyting grubunda ise durum şöyle; 'Yasak Elma' birinci, 'MasterChef Türkiye'ikinci, 'Kalp Yarası' üçüncü sırada yer alan yapımlar oldu.

GEÇEN HAFTA HANGİ DİZİ NE KADAR İZLENMİŞTİ?

11 Ekim Pazartesi günü TRT 1'de Letonya-Türkiye 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Karşılaşması, Fox'ta Yasak Elma, Atv'de Kalp Yarası ve Tv8'de ise MasterChef Türkiye yeni bölümüyle ekrana gelmişti.

Total, AB ve ABC1 reyting gruplarında en çok izlenen program 'Letonya-Türkiye' karşılaşması olmuştu.

Fox'ta yayınlanan 'Yasak Elma' dizisi ise tüm gruplarda günü ikinci sırada tamamlamayı başarmıştı.

Atv'de yayınlanan 'Kalp Yarası' dizisi Total'de üçüncü, AB ve ABC1 gruplarında ise altıncı sırada yer alan yapım olmuştu.

Tv8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye' ise Total'de sekizinci, AB'de üçüncü, ABC1'de ise dördüncü sırada yer almıştı.

Not: TİAK tarafından alınan karar doğrultusunda reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

Canlitv.com

19-10-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar