Reyting Sonuçları: 17 Ocak 2022 Pazartesi

Reyting sonuçları belli oldu. 17 Ocak 2022 Pazartesi günü yayınlanan dizi ve programlar reyting listelerinde günü hangi sırada tamamladı?

Reyting Sonuçları: 18 Ekim Pazartesi

18 Ekim Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Kalp Yarası ve Yasak Elma dizilerinin ekrana geldiği Pazartesi gününün en çok izlenen dizisi hangisi oldu?

30 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları

Çukur, Yasak Elma, Sefirin Kızı, MasterChef Türkiye ve Uyanış Büyük Selçuklu'nun yayınlandığı 30 Kasım Pazartesi reyting sonuçları belli oldu.

23 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları

Çukur, Sefirin Kızı, Uyanış: Büyük Selçuklu ve Yasak Elma dizilerinin yayınlandığı 23 Kasım Pazartesi reyting sonuçları belli oldu.

Uyanış: Büyük Selçuklu 5.Bölüm İzle!

Sırla ve Aşkla yoğrulmuş Destansı Mücadelenin anlatıldığı Uyanış: Büyük Selçuklu 5. Bölüm İzlemek için bağlantı linki ve detaylar haberimizde!

19 Ekim 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları!

Haftanın ilk gününe damga vuran dizi, film ve yarışma programlarının listede olduğu 19 Ekim 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları açıklandı! Hangi yapım haftaya zirvede başladı?

21 Eylül 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

21 Eylül 2020 Pazartesi günü reyting sıralaması nasıl şekillendi? İşte kıran kırana savaşların yaşandığı Pazartesi gününün reyting sonuçları!

14 Eylül 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

14 Eylül Pazartesi günü reyting sıralaması nasıl şekillendi? İşte kıran kırana savaşların yaşandığı Pazartesi gününün reyting sonuçları!

7 Eylül 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

7 Eylül Pazartesi reyting sıralaması nasıl şekillendi? Yeni sezonu açan Çukur, Yasak Elma ve Sefirin Kızı arasındaki reyting savaşını kim kazandı? işte Pazartesi reyting sonuçları!

8 Haziran Pazartesi Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

8 Haziran Pazartesi günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 8 Haziran Pazartesi Gününe ait reyting sonuçları!

1 Haziran Pazartesi Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

1 Haziran Pazartesi günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 1 Haziran Pazartesi Gününe ait reyting sonuçları!

25 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

25 Mayıs Pazartesi günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 25 Mayıs Pazartesi Gününe ait reyting sonuçları!

18 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

18 Mayıs Pazartesi günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 18 Mayıs Pazartesi Gününe ait reyting sonuçları!

11 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

11 Mayıs Pazartesi günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 11 Mayıs Pazartesi Gününe ait reyting sonuçları!

4 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

4 Mayıs Pazartesi günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 4 Mayıs Pazartesi Gününe ait reyting sonuçları!