Safir Dizisi Sete Çıkıyor

Safir Dizisi Sete Çıkıyor
Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve NTC Medya tarafından hazırlanan İlhan Şen’in başrolünü oynadığı Safir dizisi sete çıkıyor.

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren televizyon kanalları bu günlerde sezonda seyirciyle buluşturacakları yeni dizilerin çekimleri için sete çıkmaya hazırlanıyor. Ağustos ayında sete çıkarak çekimlere başlamak isteyen ve eylül ayında yeni dizileri ekrana getirmek isteyen kanallardan biri olan Atv sezonun en iddialı dizilerinden biri olarak gösterilen Safir dizisi için çalışmalarını hızlandırdı. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Safir dizisi için son hazırlıklarını yapan yapımcı şirket NTC Medya dizinin çekimleri için sete çıkmaya hazırlanıyor. İlhan Şen ve Özge Yağız’ın başrolünde yer alacağı Safir Dizisinin çekimleri tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken Kapadokya’da gerçekleştirilecek. Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın yer aldığı dizinin senaryosunu ise Burcu Över ve Gül Abus semerci kaleme alıyor.

Sete Çıkıyor

NTC Medya tarafından hazırlıkları süren sezonun yeni dizilerinden Safir için geri sayım başladı. Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve kanalın en çok önem verdiği dizilerden biri olan Safir Kapadokya ve çevresinde çekilecek. Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın yer aldığı dizi çekim için Kapadokya bölgesinde set hazırlıklarına başladı. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Safir Dizisinin oyuncuları arasında

-          İlhan Şen

-          Özge Yağız

-          Burak Berkay Akgül

-          Ulvi Kahyaoğlu

-          Müfit Kayacan

-          İpek Tuzcuoğlu

-          Gizem sevim ve

-          Erkan Bektaş yer alıyor. Dizinin çekimlerinin birkaç güne kadar başlaması ve eylül yayın döneminde de Atv ekranlarında seyirciyle buluşması bekleniyor.

Safir Dizisi Konusu Ne?

NTC Medya tarafından hazırlanan ve Gül Abus Semerci ve Burcu Över tarafından senaryosu kaleme alınan Safir dizisi sezonda en iddialı yapımlar arasında yer alıyor. Dizi tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken ve bugüne kadar birçok diziye ev sahipliği yapan Kapadokya’da çekilecek. Dizi bölgenin en zengin ailelerinden biri olan Gülsoy ailesinin hikayesini konu alıyor. Gülsoy ailesinin ortanca oğlu Yaman şoförlerinin kızı Feraye’ye aşık olmuştur. Yaman henüz çocuk yaşlarda annesi Gülfem’in çok değerli safir yüzüğünü alarak şoförlerinin kızı Feraye’ye verir ve ona evlenme teklif eder. Aşk ve dram türünde ele alınan dizinin hikayesi oldukça çarpıcı ve heyecan verici olarak görülüyor.

19-07-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar