Safir Dizisi Oyuncuları Kimler?

Safir Dizisi Oyuncuları Kimler?
Yeni yayın döneminde Atv ekranlarında yayınlanacak olan dram ve aşk konulu yeni dizi Safir’in kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Yeni yayın dönemi hazırlıklarını sürdüren kanallardan Atv eylül yayın dönemi için oldukça iddialı hazırlanıyor. Bugüne kadar dizi alanında oldukça başarılı yapımları seyirciyle buluşturan kanal yeni yayın döneminde NTC medya tarafından hazırlanan Safir dizisi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ağustos ayının ilk haftasında Kapadokya bölgesinde çekimlere başlayacak dizinin oyuncu kadrosu her geçen gün daha da şekilleniyor. Semih Bağcı’nın yönetmen koltuğunda yer aldığı ve Burcu Över tarafından kaleme alınan Safir dizisinin başrolünde İlhan Şen ve Özge Yağız yer alacak. Bir dram ve aşk türünde olacak dizide bir ailenin kendi içinde yaşadığı sorunlar ekrana gelecek. Son olarak oyuncu kadrosuna Burak Berkay Akgül’ün katıldığı Safir dizisinin oyuncuları arasında birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Safir Oyuncuları Kimler?

NTC Medya tarafından Atv için hazırlanan ve önümüzdeki hafta sete çıkarak çekimlere başlaması planlanan sezonun yeni ve iddialı dizilerinden Safir oyuncu kadrosunu şekillendirmeye başladı. Birçok ünlü oyuncunun yer aldığı dizinin kadrosunda yer alan isimler arasında ise

-          İlhan Şen (Aras)

-          Burak Berkay Akgül (Yaman)

-          Can Bartu Aslan (Okan)

-          Özge Aras (Feraye)

-          Gizem Sevim (Aleyna)

-          İpek Tuzcuoğlu (Gülfem)

-          Müfit Kayacan (Ömer)

-          Erkan Bektaş (Vural)

-          Sevda Baş (Nesrin)

-          Selin Işık (Bade) ve

-          Serdar Bordanacı (Muhsin) yer alıyor. Hazırlıklarında sona gelinen dizinin Kapadokya bölgesine gittiği ve burada mekan baktığı ve çekimlere yakında başlayacağı öğrenildi.

Safir Konusu Nedir?

NTC Medya’nın yeni sezon için hazırladığı iddialı dizilerden biri olan ve Özge yağız ile İlhan Şen’i bir araya getiren dizi Kapadokya’nın tarihi, doğal ve turistik mekanlarında çekilecek. Gülsoylar ailesinin hikayesini ekrana taşıyacak dizide Gülsoylar ailesinin en küçük oğlu Okan annesinin değerli bir safir yüzüğünü şoförlerinin kızına verir ve ona evlenme teklif eder. Bu andan itibaren Gülsoylar ailesinde büyük bir yüzleşme ve çatışma yaşanmaya başlarken Okan ile evlenme teklif ettiği kız arasında büyük bir aşk yaşanmaktadır ve bu aşk hikayeye de yön verecektir. Atv ekranlarında yayınlanacak dizinin yönetmen koltuğunda Semih bağcı yer alıyor. Dizinin senaryosunu ise Burcu Över kaleme alıyor.

24-07-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar