Safir dizisinden ilk kareler geldi

Safir dizisinden ilk kareler geldi
İlhan Şen, Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül’ün başrolünde yer aldığı Atv ekranlarında yayınlanacak olan Safir dizisinden ilk kareler geldi.

Atv yeni yayın dönemine oldukça iddialı yeni projelerle hazırlanıyor. Kanal rakiplerinden reyting kapabilmek ve en iyi olabilmek için birçok alanda birçok proje hazırlıyor. Bu projelerden biri olan ve NTC Medya tarafından hazırlanan Safir dizisi çekimlerin yapılacağı mekan olan Kapadokya’ya gitti. Doğal, tarihi ve turistik yönleriyle tam bir görsel şölen sunan Kapadokya bölgesinde çekilecek safir dizisi dram ve aşk türünde ele alınıyor. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizinin çekim ekibi daha önce Kapadokya bölgesine gitmiş ve burada mekan araştırması yapmıştı. NTC Medya her şeyi hazır olmasıyla birlikte çekimlere start vermek için oyuncu kadrosunu da Kapadokya’ya götürme kararı aldı ve oyuncular çekim için bölgeye gitti.

İlk kareler geldi

Atv ekranlarında yayınlanacak ve eylül yayın döneminde seyirciyle buluşacak yeni dizilerden Safir sete çıkmak için gün sayıyor. Yapım, çekim ve oyuncu kadrosunun Kapadokya bölgesine gittiği dizinin bir iki güne kadar çekimlere başlaması planlanıyor. Bu arada dizinin oyuncu kadrosu Kapadokya’ya gidişlerinin ilk gününde birlikte fotoğraf çektirdi. Sosyal medya ve magazin basınında Safir dizisinden ilk kare olarak yayınlanan fotoğrafta oyuncuların oldukça neşeli oldukları görülüyor. Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın yer aldığı ve hikaye ve senaryosunu Burcu Över’in kaleme aldığı safir dizi Gülsoylar ailesinin ve çevresindekilerin hikayesini seyirciyle buluşturacak. Dizinin başrolünde İlhan Şen ve Özge Yağız başrolü paylaşıyor.

Safir Dizisi oyuncuları ve konusu

Dram ve aşk türünde ele alınacak Safir seyirci tarafından merakla beklenen yapımlar arasında. Oyuncu kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı dizi Atv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek. Dizi bir ailenin hikayesini ve iki genç arasında yaşanan imkansız ve tutkulu aşkı konu alacak. Gülsoylar ailesinin en küçük oğlu şoförlerinin kızına annesinin en çok değer verdiği safir bir yüzüğü evlilik teklifi sırasında takar ve bununla birlikte hikaye başlar. Dizinin oyuncu kadrosunda ise İlhan Şen (Ateş), Özge Yağız (Feraye), Burak Berkay Akgül (Yaman), İpek Tuzcuoğlu, Gizem Sevim, Erkan Bektaş, Can Bartu Aslan, Sevda Baş, Selin Işık, Serdar Bordanacı, Ulvi Kahyaoğlu ve Müfit Kayacan yer alıyor. Dizi eylül yayın döneminde Atv ekranlarında seyirciyle buluşacak.

26-07-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar