Salih Bademci Büyük Çıkış Yaptı

Salih Bademci Büyük Çıkış Yaptı
Yakışıklı oyuncu öyle bir çıkış yaptı ki rol arkadaşlarını geride bıraktı. Günün en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başardı.

Yakışıklı oyuncu Salih Bademci herkesi ters köşe yaparak oyunculuğunu bir kez daha ispatlamayı başardı. Netflix platformu için çekilen Kulüp isimli dizi de rol alan Salih Bademci ismini bir kez daha hafızalara kazımayı başardı. Yakışıklı oyuncu Salih Bademci bu sezon yayınlanan 3 farklı yapımda rol aldı. Blu TV platformunda yayınlanan Özge Özpirinçci ile rol aldığı İlk ve Son dizisinden sonra Show TV ekranlarında Yalancı dizisinde de başrolde rol alıyor.

Yeni sezonda rol aldığı 3 yapımdan sonra bir süredir sosyal medyada başarısı ile sürekli gündem olmayı başarıyor. Netflix’te yayınlanan Kulüp dizisinde Gökçe Bahadır ve Barış Arduç için konuşulan bir yapımdı. Kulüp dizisinde Selim Songür karakterine hayat veren Salih Bademci dizinin yayına girmesinden sonra rol arkadaşlarını geri de bıraktı. Ayrıca çok güçlü bir çıkış yapan ünlü oyuncunun partnerleri arasında ki başarılı uyum sergilemesi için de tebrik almasına neden oldu.

Oyunculuğu ile kendine hayran bıraktıran Salih Bademci için bir dizi hayranı duygularını şu sözler ile dile getirdi. “Adam iyice kendini aştı. Her role bu kadar iyi giremez bir insan. Sırf Salih Bademci için izleyebilirim bu diziyi.” İfadelerine yer verdi.

Salih Bademci için atılan yorumlardan bir diğeri ise, “Her projesinde döktürüyor. Oyunculuğunun en bereketli döneminde. Oyuncu adayları izleyin, ders gibi adam” yorumları yapılıyor.

Oyunculuğunda ki çıkış ile hayran kitlesini büyüten Salih Bademci muhteşem başarılara imza atmaya devam ediyor. Sosyal medya üzerinden çok konuşulan ünlü oyuncu için izleyici kitlesi de sektörde hak ettiği değeri görmediğinin düşüncesinde. Oyuncunun hayranları sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile Salih Bademci’yi öne taşımaya devam ediyor.

Ünlü Komedyen ve oyuncu Kaan Sekban da Salih Bademci için sosyal medyadan yapmış olduğu destek paylaşımı ise dikkatleri çekti. Kaan Sekban paylaşımında;  “Türk dizi sektöründe olan en güzel şeylerden biri Salih Bademci’nin hak ettiği yerde oluşu. Sırf kaslı, güzel diye el üstünde tutulan isimlere bakınca ne kadar hayal kırıklığı yaşıyorsam Salih’in oyunculuğuyla o kadar umutlanıyorum. Türkiye’nin Eddie Redmayne’i resmen.” İfadelerini kullandı.  Güçlü ekip ile rol alan ünlü oyuncu Salih Bademci günün en çok konuşulan isimlerinden oldu.

08-11-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar