Seda Bakan ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Seda Bakan ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu
Güzel oyuncu Seda Bakan ile eşi Ali Erel bilindiği üzere bebek bekliyor. 5 aylık hamile olan Bakan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Peki çiftin çocukları kız mı olacak erkek mi?

2014 yılının Eylül ayında hayatlarını birleştiren Seda Bakan ve Ali Erel çifti mutlu evliliklerini çocuklarıyla taçlandırıyor. Murat Boz ile başrolü paylaştığı Öldür Beni Sevgilim filmiyle gündeme gelen Seda Bakan geçtiğimiz haftalarda hamileliğini duyurmuş hayranlarına müjdeyi vermişti. 5 aylık hamile olan güzel oyuncu geçtiğimiz gün eşiyle Yeniköy'de görüntülendi.

BEBEĞİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU

Canı kebap çektiği için Yeniköy Fiko Ocakbaşı’na gelen ve çıkışta muhabirlerle kısa bir sohbet yapan Seda Bakan: ''Çok fazla aşermiyorum, nazlı bir hamile değilim'' dedi. Mutluluğu gözlerinden okunan oyuncu çocuğunun cinsiyeti ile ilgili sorulara şöyle cevap verdi: ''Bebeğimizin cinsiyeti belli oldu, kızımız olacak. Aklımızda 3-4 isim var henüz netleştiremedik'' 

SEDA BAKAN'IN ESKİ PROJESİ GERİ DÖNÜYOR

Zamanının fenomen dizisi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi'nde 3 sezon boyunca Eda karakterini canlandırmış olan oyuncu dizinin geri dönmesi üzerine tekrar ekranlarda olacak. Hamile olması nedeniyle dizideki karakterinin de hikayeye hamile olarak başlayacağı söylentiler arasında. Behzat Ç. hayranları unutulmaz ekibin bir parçası olan Harun'u (Fatih Hartman) baba rolünde izleyecek.

SEDA BAKAN KİMDİR?

Seda Bakan 10 Ekim 1985 tarihinde Kocaeli, Gebze'de doğmuştur. Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret bölümünden mezun olmuştur. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisiyle tanınmıştır. Kardeş Payı dizisindeki Feyza rolüyle komedi tutkunlarının gönlünde taht kurmuştur. 27 Eylül 2014 tarihinde müzisyen Ali Erel ile dünya evine girmitir. Tv8 de yayınlanan Acun Medya imzalı Yetenek Sizsiniz Türkiye programının 2016 sezonunda juri üyeliği yapmıştır. Birçok dizi ve filmde yer alan ve komedi deyince akla gelen sayılı kadın oyunculardan olan Bakan son olarak hali hazırda gişede olan Öldür Beni Sevgilim filminde rol almıştır.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2015 - Kara Bela (Burcu) (Sinema Filmi)
2014 - Zaman Makinesi 1973 (Yasemin) (Sinema Filmi)
2014 - 2015 - Kardeş Payı(Feyyza) (TV Dizisi)
2013 - Behzat Ç. Ankara Yanıyor (Eda) (Sinema Filmi)
2011 - Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm (Eda) (Sinema Filmi)
2010 - Şen Yuva (Oya) (TV Dizisi)
2010 - Makber (Güneş) (TV Dizisi)
2010 - 2012 - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Eda) (TV Dizisi)
2009 - Umut (Meryem) (Sinema Filmi)
2009 - Geniş Aile (Esma) (TV Dizisi)
2008 - 2009 - Adanalı (Psikolog Başak) (TV Dizisi)
2007 - Sana Mecburum (Leyla) (TV Dizisi)
2007 - 2008 - Pars Narkoterör (Zülüf-Zülfiye Demir) (TV Dizisi)

14-04-2019
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar