Seda Bakan Mucize Doktor kadrosunda!

Seda Bakan Mucize Doktor kadrosunda!
Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor dan iki isim ayrılırken ünlü bir oyuncu kadroya dahil oluyor. Başarılı ve güzel oyuncu Seda Bakan Mucize Doktor dizisinde!

Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Murat Aygen ve Sinem Ünsal gibi başarılı oyuncular yer alan Mucize Doktor dizisi ilk sezonuyla büyük beğeni toplamış 28 bölümü arkada bırakmıştı. MF Yapım imzalı dizi, otizmin bir hastalık değil farklılıktır olduğuna vurgu yapmış izleyicinin ilgisini çekmişti. 2.sezon hazırlıkları yapan diziden bilindiği üzere Özge Özder ve Merve Dizdar ayrılmıştı. Bunun üzerine kadroya eklenmesi için yeni bir isme teklif götürüldü.

SEDA BAKAN MUCİZE DOKTOR KADROSUNA EKLENİYOR

Geçtiğimiz yıl ağustos ayında kızı Leyla'yı kucağına alan Seda Bakan, pandemi sürecinde kızına ve dinlenmeye vakit ayırmıştı. Başarılı oyuncu doğumdan sonra ekranlara Mucize Doktor ile dönüyor. Kariyer hayatına devam etmesiyle hayranlarını heyecanlandıran güzel oyuncunun karakteri henüz bilinmese de dizide doktor rolünde olacağı söyleniyor. 

 

SEDA BAKAN KİMDİR?

Seda Bakan 10 Ekim 1985 tarihinde Kocaeli, Gebze'de doğmuştur. Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret bölümünden mezun olmuştur. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisiyle tanınmıştır. Kardeş Payı dizisindeki Feyza rolüyle komedi tutkunlarının gönlünde taht kurmuştur. 27 Eylül 2014 tarihinde müzisyen Ali Erel ile dünya evine girmitir. Tv8 de yayınlanan Acun Medya imzalı Yetenek Sizsiniz Türkiye programının 2016 sezonunda juri üyeliği yapmıştır. Birçok dizi ve filmde yer alan ve komedi deyince akla gelen sayılı kadın oyunculardan olan Bakan son olarak hali hazırda gişede olan Öldür Beni Sevgilim filminde rol almıştır.

ROL ALDIĞI BAZI DİZİ VE FİLMLER

2019- Öldür Beni Sevgilim (Demet) (Sinema Filmi)

2016- Bana Sevmeyi Anlat (Leyla) (TV Dizisi)

2014 - 2015 - Kardeş Payı (Feyza) (TV Dizisi)

2013 - Behzat Ç. Ankara Yanıyor (Eda) (Sinema Filmi)

2011 - Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm (Eda) (Sinema Filmi)

08-07-2020
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar