Seda Sayan'dan Gelinim Mutfakta ile ilgili çok özel açıklamalar

Seda Sayan'dan Gelinim Mutfakta ile ilgili çok özel açıklamalar
Seda Sayan Gelinim Mutfakta programının yeni sunucusu oldu. Daha önce Onur Büyüktopçu'nun sunduğu programla ilgili iddialara Seda Sayan cevap verdi.

Kanal D'de yayınlanan Gelinim Mutfakta programının sunucusu değişti. Gelinim Mutfakta'yı 4 Ocak 2021'den itibaren ünlü şarkıcı Seda Sayan sunacak. Gelinim Mutfak programını daha önce sunan ünlü isim ise Onur Büyüktopçu'ydu. Sevilen programın sunucusunun değişmesi ise çeşitli iddialara sebep olmuştu. Seda Sayan'ın Onur Büyüktopçu'nun işini elinden aldığı iddiaları ünlü şarkıcıya soruldu. Seda Sayan o iddialarla ilgili net konuştu.

Seda Sayan Onur Büyüktopçu hakkında ne söyledi?

Gelinim Mutfakta programının eski sunucusu Onur Büyüktopçu ile Seda Sayan arasında ortaya çıkan 'işinden etti' iddiları hakkında Seda Sayan çok özel açıklamalar yaptı. Milliyet'ten Senem Aydın'a konuşan Seda Sayan hem bu iddialara cevap verdi hem de yeni programı hakkında konuştu.

Seda Sayan o iddilara cevap verdi

Onur Büyüktopçu ile özellikle sosyal medyada çok konuşulan iddiaların sorulduğu Seda Sayan, "Onur programdan kendisi ayrıldı. Ama sosyal medyada sanki ben göndermişim gibi yansıtıldı. Çok ayıp bir şey... Onur’a da çok büyük haksızlık ve saygısızlık bence. Televizyon dünyası bu; biri gider, biri gelir, bu işler böyledir. Herkes ne olduğunu da bilir zaten hepimizin birbirimizden haberi var. Dolayısıyla kimse kimsenin ayağını kaydırmaz, kimse kimsenin kuyusunu kazmaz. Ben de her sabah televizyon karşısına geçip, ‘Bugün kimi kovdursam da yerine geçsem!’ diye düşünmüyorum" cevabını verdi.

Seda Sayan Gelinim Mutfakta çekimlerine başladı

Bir süre ekranda olmayan Seda Sayan yeni başladığı ileri hakkında da bilgi verdi. Milli Piyango ve Sayısal Loto ile ekrana döndüğünü belirten Sayan, astım hastası olduğu için Covid-19 salgınından dolayı tedbirli olduğunun altını çizdi. Seda Sayan, "'Gelinim Mutfakta'nın üçüncü sezonunda tekrar izleyicilerimle olmaktan çok mutluyum. Ekranda olmayı özledim mi, tabii ki. Aslında pandemide biraz uzak kalmaya çalıştım ama Milli Piyango ve Sayısal Loto ile tekrar ekrana döndüm. Astım hastası olduğum için biraz risk grubundayım. Dikkat etmem gerekiyor. Fakat ‘Gelinim Mutfakta’da Covid-19 önemlerine o kadar itinayla dikkat ediliyor ki, o güvenceyle gidip geliyorum. Çekimlere başladık, iyi gidiyor" ifadelerini kullandı.

03-01-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar