Sen Çal Kapımı dizisinin çekimleri başladı. İşte merakla beklenen ilk görüntüler!

Sen Çal Kapımı dizisinin çekimleri başladı. İşte merakla beklenen ilk görüntüler!
Fox Tv'nin iddialı dizisi Sen Çal Kapımı'da heyecanlı bekleyiş devam ederken çekimler başladı. Dizinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bursin'den ilk görüntüleri geldi!

MF Yapım tarafından projelendirilen Hande Erçel ve Kerem Bursin'in başrollerde olduğu dizi Sen Çal Kapımı çekimleri başladı. Fox Tv'nin iddialı dizilerinde biri olmaya aday Sel Çal Kapımı dizisinin başrolleri Kerem Bürsin ve Hande Erçel'le yapılan fotoğraf çekimleriyle diziye start verilmiş oldu. Haziran ayı başlarında çekimlerinin başlaması planlanan dizinin hazırlıkları ise tüm hızıyla devam ediyor. Tanıtım çekimlerine başlanan dizide Hande Erçel ve Kerem Bürsin fotoğrafları ise her iki oyuncunun hayranlarını sevindirdi.

Sen Çal Kapımı ne zaman başlıyor?

Sen Çal Kapımı dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla yayına başlamak için gün sayıyor. MF Yapım tarafından projelendirilen dizinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar var. Dizinin senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu yazıyor. Sen Çal Kapımı yaz dizisi olarak başlasa da güçlü oyuncu kadrosuyla sezonluk diziler arasına girmeye aday. Dizinin hazırlıkları sürerken medyaya yansıyan fotoğraflar sosyal medyada çok konuşulanlar arasında yer aldı. Hande Erçel Kerem Bürsin fotoğraflardaki uyumu ise seyircinin beğenisini kazandı. Dizinin oyuncu kadrosunda, Kerem Bürsin Hande Erçel dışında, Neslihan Yeldan, EvrimDoğan, Bilge Önal, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi oyuncular bulunuyor.

Sen Çal Kapımı nerede çekiliyor, konusu ne?

Dizi çekimleri Haziran ayında İstanbul’da başlayacak. Romantik komedi türünde olması planlanan dizi seyircileri ekranlara çekecek gibi görünüyor. Eda Yıldız bütün ümidini eğitime bağlamış ve eğitimini yurtdışında sürdürmektedir. Eda’nın bursu kesilir ve artık yurtdışında okuma olasılığı sona erer. Serkan Bolat ise Eda'ya burs veren holding sahibinin oğludur. Eda’nın bursunun kesilmesinin ise asıl sorumlusudur. Serkan Bolat, Eda Yıldız’a kendisiyle 2 ay nişanlı taklidi yapması durumunda bursunu geri vereceğini söyler. Bu durum Eda’nın Serkan'a nefretini artırır. Fakat zamanla koşullar değişir ve Eda teklifi kabul eder. Nişanlı taklidi yapan çift zamanla birbirine alışır. Tutkulu ve zorlu bir maceraya sürüklenirler. Artık bir birlerine aşıktırlar.

22-05-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar