Serenay Aktaş, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Kadrosunda!

Serenay Aktaş, Gelsin Hayat Bildiği Gibi Kadrosunda!
Show TV ekranlarının rekortmen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi kadrosuna Serenay Aktaş'ı dahil etti. Serenay Aktaş dizide hangi karakteri canlandıracak?

Gani Müjde'nin kaleme aldığı Show Tv ekranlarının reytingleri alt üst eden dizi Gelsin Hayat Bildiği Gibi, kadrosunu gitgide genişletmeye devam ediyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi kadrosuna katılan son isim Serenay Aktaş oldu. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Pelin Görkem (Serenay Aktaş) kimdir?

Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiğin Gibi, hız kesmeden devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana hem oyuncu kadrosu hemde konusu ile izleyicinin gözbebeği haline gelen dizinin başrollerini Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan'ın yanı sıra ilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Diziye son olarak dahil olan oyuncu, manken ve futbolcu olan Serenay Aktaş katıldı. Serenay Aktaş'ı izleyiciler 2014 yılında katıldığı Survivor Ünlüler - Gönüllüler ve 2015 yılında da Survivor All Star'dan tanıdı. Peki Serenay Aktaş dizide hangi karaktere hayat verecek?

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ PELİN GÖRKEM (SERENAY AKTAŞ) KİMDİR?

BKM imzalı dizi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin bu hafta yayınlanacak olan 27. bölüme dahil olacak olan Serenay Aktaş, dizi de Pelin Görkem karakterine hayat verecek. Sevilen çift Sadi ve Songül bu hafta yepyeni ve heyecan dolu bir operasyona hazırlık yapıyorlar. Serenay Aktaş'ın hayat vereceği Pelin Görkem karakteri de bu esnada devreye giriyor. Pelin Görkem karakteri Sadi'yi korumak için Ankara'dan görevlendirilmiş bir memur. Peki güzel oyuncu Serenay Aktaş'ın yani Pelin Görkem karakterinin diziye dahil olması nasıl hikayelere yol açacak. Sadi'yi korumak için gelen Pelin Görkem, Songül tarafından nasıl karşılanacak? Bu ve daha fazla sorumuzun cevabı Perşembe akşamı 20.00'de ile ekranlara gelecek olan bölümde..

Serenay Aktaş'ın rol aldığı yapımlar;

Yer aldığı diziler: 

Sevmek Zamanı (Leyla Kerimoğlu, atv, Süreç Film, 2022)

Kalp Yarası (Ebru, atv, Süreç Film, 2021)

Savaşçı (Fox, Limon Film Yapım, 2021)

Meryem (Burcu Aktar, Kanal D, 2017)

Acil Aşk Aranıyor (Show Tv)

30-01-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar